Бактерицидні рециркулятори в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

У місцях великого скупчення людей дуже важлива періодична дезінфекція повітря для знищення хвороботворних бактерій і вірусів. Особливо гостро це завдання стоїть у лікувальних установах, куди надходить велика кількість хворих, які можуть заразити одне одного повітряно-крапельним шляхом, а медичний персонал, незважаючи на використання захисних масок, також буде у групі ризику. Через стрімке поширення епідемії коронавірусу завдання ефективної дезінфекції повітря стало актуальним і в інших громадських місцях. Для вирішення цієї проблеми пропонуємо купити кварцову лампу.

Кварцова лампа – це ефективний спосіб випромінювання ультрафіолетових променів, які згубно діють на гриби, віруси і бактерії, руйнуючи їх структуру ДНК і перешкоджаючи активному розмноженню.

Які переваги мають кварцові лампи?

  1. Профілактика застуди та грипу. 
  2. Полегшення самопочуття при хронічних бронхітах, поліпах, тривалих застудах.
  3. Лікування отиту або вушної інфекції. 
  4. Лікування шкірних захворювань, від псоріазу, екземи, висипань до вугрів.
  5. Зубний біль і стоматит ефективно лікуються кварцуванням в домашніх умовах.
  6. Зняття болю та запалення суглобів.
  7. Лікування запальних процесів.

Найголовнішою перевагою купити кварцову лампу в Івано-Франківську є знищення мікробів і бактерій. Доведено, що жодна кімнатна обробка не має такого ефекту, як кварцова бактерицидна лампа. Ультрафіолетове випромінювання також використовується як допоміжне лікування таких захворювань як: ГРВІ, ГРЗ, грип, тонзиліт, риніт, ангіна, фарингіт, середній отит.

Бактерицидні рециркулятори мають багато переваг. Вони невибагливі в обслуговуванні, термін служби ламп обчислюється тисячами відпрацьованих годин. Завдяки примусовому переміщенню повітря всі віруси та бактерії знезаражуються навіть у важкодоступних місцях. Кварцова лампа для приміщень призначена для безперервної роботи в будь-який час, незалежно від того, чи в кімнаті є люди. Завдяки безперервному процесу кварцова лампа закритого типу максимально захищає повітря в приміщенні вдень та вночі. Кварцові лампи купити володіють особливою ефективністю дезінфекції та великим об'ємом очищеного повітря за одиницю часу. Залежно від потужності виділяють професійні та побутові рециркулятори, останні можна використовувати в домашніх умовах.  

Чи шкідлива кварцова лампа?

Кварцова лампа для дому - це особливе джерело світла з унікальними властивостями. Якщо купити кварцову лампу для дому, ви можете бути впевнені в безпеці користування, оскільки вони не виділяють токсичних речовин і не мають негативного впливу на здоров'я людини. Ціна кварцової лампи залежить від моделі, потужності та можливостей. Кварцова лампа купити й ознайомитися з її характеристиками можна прямо тут. Якщо ви дбаєте про здоров'я співробітників, пацієнтів, клієнтів, дітей, членів сім'ї та оточуючих, рекомендуємо обов’язково купити кварцові лампи. Звернувшись до нас ви отримаєте детальну консультації та поради, які саме кварцові лампи ціна та якість задовольнять ваші потреби.

Бережімо своє здоров'я та здоров'я оточуючих разом!