Монтаж кондиціонерів та вентиляції

Дуже важливо правильно і грамотно спроектувати і встановити вентиляцію будинку, адже від цього залежатиме наскільки ефективно вона буде працювати в майбутньому. Саме тому ми наполегливо рекомендуємо з цього питання звертатися тільки до професіоналів в цій сфері.

Наші фахівці мають великий досвід роботи в сфері проектування та монтажу систем вентиляції, тому в процесі розробки креслень вони врахують всі важливі деталі. Звернувшись до нас, ви зможете реалізувати найскладніші плани і проекти, отримуючи якісний результат за доступною ціною.

Ось кілька причин, чому потрібно звертатись до нас:

  • Штаб наших співробітників має високий рівень кваліфікації.
  • Звертаючись в нашу компанію, ви можете бути впевненими, що отримаєте якісне обслуговування - монтаж і проектування вентиляційних систем будь-якої складності, посилаючись на ваші побажання і бюджет.
  • Крім продажу та реалізації на об'єктах обладнання, ми також займаємося сервісним обслуговуванням техніки.

Система кондиціонування будинку (або квартири, офісу, магазину чи стаціонарних об’єктів) буде служити довго лише при правильному підборі обладнання, грамотному проектуванні та професійному монтажу всієї системи.

Установка кондиціонерів передбачає попередній виїзд фахівців на об'єкт, адже для грамотного підбору та визначення вартості робіт їм потрібно врахувати основні параметри та характеристики приміщень, такі як:
• розрахунок кількості теплоти в залежності від площі приміщенні, яку необхідно погасити кондиціонером;
• вибір оптимального варіанта розміщення кондиціонера - таким чином, щоб він не створював протягу, а зайвий шум не заважав проживанню і роботі людей.

 

Всі ці етапи ви можете довірити кваліфікованим фахівцям компанії Території Сервісу, адже вони мають великий досвід у цій галузі, тому впораються з поставленими завданнями будь-якої складності на всі 100%.

 

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.