Біде

Знайдено: 1 - 10 серед 10 товарів

Біде є обов’язковим елементом ванної кімнати. Сучасні біде, крім функціональності, відрізняє стиль і висока естетичність. Таким чином, вони ідеально впишуться в інтер’єр вашої ванної кімнати і стануть вишуканим елементом будь-якого будинку.

У нашому інтернет-магазині ми пропонуємо біде, які значно підвищують комфорт і зручність використання туалетної зони. Тут ви можете біде купити привабливих і модних моделей. Завдяки цьому ви легко зможете купити біде, яке ідеально підійде до стилю вашої ванни. В своєму асортименті ми пропонуємо купити біде підвісне і купити біде підлоговий. Обидві моделі є в традиційному білому кольорі та під замовлення у чорному.

Найбільшою популярністю користуються підвісні біде. Вони мають перевагу перед підлоговими біде в тому, що їх можна встановити на зручній для користувачів висоті. Підвісні біде також відрізняються великою різноманітністю форм. Ви маєте можливість знайти і купити квадратне біде, кутове біде купити або більш округленої форми. Безсумнівним плюсом підвісних біде є те, що вони не займають додатковий простір на підлозі і додають легкості всьому приміщенню. Ціни на біде залежить від виробника і форми, тому тут ви можете знайти і купити біде недорого традиційного стилю і так само щось більш пікантне та дизайнерське за вищою ціновою категорією.

Пропоновані нами біде виготовлені з високоякісної кераміки, яка характеризується високою стійкістю до подряпин і механічних пошкоджень. Непориста гладка структура дозволяє підтримувати біде в бездоганній чистоті. Найпопулярнішим запитом стосовно біде залишається купити біде церсаніт. Цей бренд повністю себе виправдовує як за якістю, так і за ціною.

Отож, якщо ви хочете оновити ванну кімнату і купити біде Івано-Франківськ, щоб полегшити дотримання особистої гігієни, варто ознайомитися з нашим асортиментом прямо зараз.