Угода користувача

Загальні положення

 1. Ця Угода укладається між Покупцем і сайтом у момент оформлення замовлення.
 2. Інформація, розміщена на сайті, є офіційною пропозицією (офертою) інтернет-магазину https://trs.if.ua/ будь-якій фізичній особі (далі ˗ Покупець) укласти договір купівлі-продажу товарів. Зазначений договір є публічним, тобто, відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців.
 3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, обговореними цією Угодою, шляхом проставлення відмітки у графі "Я погоджуюся з угодою користувача та політикою конфіденційності" при оформленні замовлення.
 4. Здійснити покупку на сайті може будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти і оплатити товар на території України.

 

Умови та порядок реєстрації в особистому кабінеті

 1. Користувач, під час здійснення реєстрації в особистому кабінеті інтернет-магазину https://trs.if.ua/, надає свої персональні дані шляхом внесення відповідної інформації на сторінці веб-сайту. Відповідальність, а також всі можливі ризики, за достовірність інформації, зазначеної в особистому кабінеті, несе Покупець.
 2. При реєстрації на сайті інтернет-магазину Покупець надає такі персональні дані:
 • прізвище, ім'я, по батькові Покупця або вказаної ним особи (одержувача);
 • адресу, за якою слід доставити Товар;
 • адреса електронної пошти;
 • контактний телефон.
 1. Якщо Продавцеві буде необхідна додаткова інформація, він має право запросити її у Покупця. У разі ненадання необхідної інформації Покупцем, Продавець не несе відповідальності за надання якості послуги Покупцеві при оформленні товарів в інтернет-магазині.
 2. Під час спілкування Користувача/Продавця обоє зобов’язуються дотримуватися загальноприйнятих моральних принципів і комунікаційного етикету. Суворо заборонено використання нецензурних слів, образливих виразів, а також погроз і шантажу.

 

Інформація про товари

 1. Ціна на кожну позицію товару вказана на сайті інтернет-магазину.
 2. Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію товару.
 3. У разі зміни ціни на замовлений товар Продавець зобов'язується проінформувати Покупця про зміну ціни товару.
 4. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення на придбання товару, якщо ціна змінена Продавцем після оформлення замовлення.
 5. Зміна Продавцем ціни на оплачений Покупцем товар не допускається.
 6. Продавець вказує вартість доставки товару на сайті інтернет-магазину або повідомляє Покупцеві при оформленні замовлення оператором.
 7. Зобов'язання Покупця після оплати товару вважаються виконаними з моменту надходження Продавцеві коштів.
 8. Розрахунки між Продавцем і Покупцем за товар здійснюються способами, зазначеними на сайті Інтернет-магазину в розділі «Доставка і оплата».

 

Порядок придбання товару на сайті

 1. Покупець сайту має право замовити будь-який товар, наданий на сайті, а також у будь-якій кількості. Товар обов’язково повинен бути в наявності. Замовлення може бути оформлене по телефону, самостійно у офісі або через особистий кабінет на сайті.
 2. При можливій відсутності товару на складі, менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).
 3. При відсутності товару на складі, Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від товару, анулювати замовлення.
 4. Покупець має право відмовитися від замовлення у будь-який час до оплати і прийняття замовлення в роботу, поставивши до відома по телефону або через електронну пошту адміністрацію.

 

Оплата замовлення

 1. Оплата за обраний товар може здійснюватися за допомогою готівкового чи безготівкового розрахунку.
 2. При отриманні товару в магазині або при доставці кур’єром оплата здійснюється готівкою.
 3. При оформленні замовлення через відділення «Нової Пошти» / «Укрпошти» та ін. оплата здійснюється або 100% переказом коштів, або післяплатою.
 4. Оплата здійснюється виключно у національній валюті.
 5. При ненадходженні коштів, сайт залишає за собою право анулювати замовлення.

Доставка товару

 1. Способи, порядок і терміни доставки товарів вказані на сайті в розділі «Доставка і оплата». Порядок і умови доставки замовленого товару Покупець погоджує з оператором інтернет-магазину у момент оформлення покупки або обирає комфортний для себе вид доставки через інтернет-замовлення.
 2. Доставка товару може здійснюватися такими способами:
 • безкоштовна доставка кур’єром нашого магазину
 • через «Нову Пошту» / «Укрпошту»
 • самовивіз товару з виставкового залу за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 179
 1. При отриманні товару Покупець повинен у присутності представника кур'єра перевірити відповідність товару якісним і кількісним характеристикам, (найменування товару, кількість, комплектність, термін придатності).
 2. Покупець або представник покупця під час приймання товару підтверджує своїм підписом у товарному чеку і / або замовленні на доставку товарів, що не має претензій до кількості товару, зовнішнім виглядом і комплектності товару.

 

Гарантії якості товару

 1. Товар, який придбав Покупець, має відповідати вимогам щодо його якості у момент його передачі.

 

 1. Всі товари, представлені на веб-сайті, мають сертифікати, всі необхідні документи і дозволені для продажу на території України.

 

Повернення товару

 1. Покупець має право відмовитися від товару у будь-який час до його передачі, а після передачі ˗ у порядку і на умовах, визначених Законом України «Про захист прав споживачів».
 2. Повернення товару неналежної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт покупки і умови замовлення зазначеного товару.
 3. Замовник не має права відмовитися від товару, якщо той має незадовільні властивості індивідуального характеру Покупця (розміри, колір та інше).
 4. Повернення товару, у випадках, передбачених законом та цим Договором, здійснюється за адресою, вказаною на сайті в розділі «Контакти».
 5. При відмові Покупця від товару неналежної якості Продавець повертає кошти у розмірі вартості цього товару, за винятком витрат на доставку, які не повертаються.

 

Відповідальність сторін

 1. Продавець і Покупець несуть відповідальність за виконання своїх зобов'язань відповідно до чинного законодавства України і положень цього Договору.

 

Строк дії договору

 1. Цей Договір вважається укладеним з моменту оформлення Покупцем замовлення в інтернет-магазині.
 2. Договір діє з моменту його укладання і до повного виконання сторонами своїх зобов’язань.