Унітази та компакти

Знайдено: 1 - 24 серед 94 товари

Унітаз – це саме той важливий елемент, який використовується щодня, але йому мало хто надає серйозного значення, коли треба зробити ремонт чи облаштувати ванну кімнату з нуля. Люди більше зосереджуються на виборі душкабіни, ванни, раковини, але точно не на унітазі. Або хочуть купити унітаз недорого і якнайшвидше, щоб не заморочуватися.

Більшість навіть уяви не мають, який унітаз купити, не знають, на які деталі слід звернути увагу, щоб унітаз був максимально зручним і практичним. Саме тому, слід звернутися до компанії «Територія Сервісу», щоб отримати комплексну, індивідуальну консультацію і купити унітаз в Івано-Франківську якісного виробника та за вигідною ціною. Ми точно знаємо, що унітаз має бути надійним і повинен довго служити без серйозних ремонтів.

Існує багато типів унітазів: традиційні підлогові та підвісні, овальної форми та круглої, з бачком та без, з подвійним змивом для економії води та зі звичайним змивом, тощо. Дуже важливо знати різницю між цим усім, щоб купити дійсно хороший унітаз. Обговоримо трохи детальніше:

  1. Більшість туалетів підлогового типу. Це означає, що він кріпиться безпосередньо до підлоги і має перевірену та надійну конструкцію. Частина людей задовольняються цією моделлю. Але зараз набирають широкої популярності настінні або підвісні унітази, які кріпляться до стіни та заощаджують більше місця. Ця модель більш сучасна, естетично приваблива та практична. У нашому інтернет-магазині можна купити підвісний унітаз або традиційний підлоговий.
  2. Переважно унітаз має одну з двох форм – круглу або подовжену. Круглі унітази - трохи менші, тому їх легше вмістити в тісних приміщеннях і маленьких ванних кімнатах. Подовжені унітази – мають овальну форму та візуально більших розмірів і за рахунок цього вважаються зручнішими. Ми пропонуємо вам на вибір купити як овальний, так і круглий унітаз.
  3. Одне з найбільш популярних запитань – це скільки води він використовує?

На сьогодні питання про бачок унітазу вирішене, бо з’явилися сучасні, високоефективні унітази з подвійним змивом, які забезпечують більшу економію води, ніж звичайні. Вони розроблені спеціально для того, щоб надати вам можливість розділяти об’єм зливу, відповідно до ваших потреб та допоможе заощадити воду. В інтернет-магазині «Територія Сервісу» ви маєте можливість купити унітаз з бачком або окремо купити бачок до унітазу чи вибрати підвісний унітаз з прихованим змивом.

У нашому асортименті ви зможете купити унітаз, який повністю відповідатиме розмірам та стилю вашого санвузла, а також вашому бюджету. Також ми пропонуємо вам купити унітаз з функцією біде, 2в1, це надасть додаткової зручності та економії.

Немає причин, аби ті години, які ви проводите на унітазі, були незручними. Тому купуйте унітаз Івано-Франківськ в інтернет-магазині «Території Сервісу»!