Унітази та компакти в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 24 серед 83 товари

Унітаз – це саме той важливий елемент, який використовується щодня, але йому мало хто надає серйозного значення, коли треба зробити ремонт чи облаштувати ванну кімнату з нуля. Люди більше зосереджуються на виборі душкабіни, ванни, раковини, але точно не унітазу. Або хочуть унітаз купити дешево і якнайшвидше, щоб не заморочуватися.

Більшість навіть уяви не мають, який унітаз купити, який розмір унітаза їм підходить, потрібен їм підвісний унітаз чи унітази з функцією біде, не знають на які деталі слід звернути увагу, щоб унітази були максимально зручними, практичними і компакт. Саме тому, слід звернутися до компанії «Територія Сервісу», щоб отримати комплексну, індивідуальну консультацію про унітази ціна, унітаз розміри, унітаз біде, бачок для унітазу і купити унітаз в Івано-Франківську якісного виробника та за вигідною ціною. Ми точно знаємо, що будь-який унітаз компакт, навісний унітаз, унітаз з біде має бути надійним і повинен довго служити без серйозних ремонтів.

Розрізняють такі види унітазів: унітаз напольний та підвісні унітази, кутовий унітаз, унітаз з гігієнічним душем, унітаз з умивальником, унітаз з бачком та без, овальної форми та круглої, з подвійним змивом для економії води та зі звичайним змивом, тощо. Дуже важливо знати різницю між цим усім, щоб купити унітаз дійсно хорошої якості. Обговоримо трохи детальніше:

  1. Більшість туалетів підлогового типу. Це означає, що він кріпиться безпосередньо до підлоги і має перевірену конструкцію і надійне кріплення унітазу до підлоги. Частина людей задовольняються цією моделлю. Але зараз набирають широкої популярності настінні або унітази підвісні, які кріпляться до стіни та заощаджують більше місця. Унітаз підвісний – це більш сучасна модель, естетично приваблива та практична. У нашому інтернет-магазині можна купити унітаз підвісний або традиційний унітаз підлоговий.
  2. Переважно унітази купити пропонують двох кольорів: чорний унітаз, унітаз сірий і білий, та дво форм – круглі або подовжені. Круглі унітази- трохи менші, тому їх легше вмістити в тісних приміщеннях і маленьких ванних кімнатах. Подовжені унітази – мають овальну форму та візуально більших розмірів і за рахунок цього вважаються зручнішими. Ми пропонуємо вам на вибір купити як овальний, так і круглий унітаз.

Найпопулярнішим з усіх брендів залишається унітаз cersanit. Як найбільш визнаний лідер у сфері виробництва сантехнічного обладнання, унітаз церсаніт пропонує широкий асортимент товару, які поєднують у собі високу якість матеріалів, сучасний дизайн та доступну ціну унітазу. Унітази церсаніт – це відмінний вибір для тих, хто шукає надійний продукт за розумною ціною. Унітаз церзаніт відомий своєю ціновою доступністю без втрати якості. А ціна унітаза робить його привабливим вибором для різних категорій споживачів. Також популярними є geberit унітаз, унітаз церезіт.

Одне з найбільш популярних запитань – це скільки води він використовує?

На сьогодні питання про бачок до унітазу вирішене, бо з’явилися сучасні, високоефективні бачки до унітазу з подвійним змивом, які забезпечують більшу економію води, ніж звичайні. Вони розроблені спеціально для того, щоб надати вам можливість розділяти об’єм зливу, відповідно до ваших потреб та допомогти заощадити воду. В інтернет-магазині «Територія Сервісу» ви маєте можливість купити унітаз з бачком, купити бачок до унітаза, вибрати унітаз з вертикальним зливом, унітаз з нижні зливом або окремо зливний механізм для унітазу.

У нашому асортименті ви зможете знайти різні розміри унітаза, які повністю відповідатимуть розмірам та стилю вашого санвузла, а також вашому бюджету. Також ми пропонуємо вам купити унітаз з функцією біде, 2в1, це надасть додаткової зручності та економії.

Немає причин, аби ті години, які ви проводите на унітазі, були незручними. Тому купуйте унітази Івано-Франківськ в інтернет-магазині «Території Сервісу»!