Наші Клієнти

ТРК

ТРК "КАРПАТИ"

UA: КАРПАТИ (філія АТ «НСТУ» «Івано-Франківська регіональна дирекція») — Івано-Франківська обласна суспільна телерадіокомпанія. До неї входить телеканал «UA: КАРПАТИ» та «UA: Українське радіо Карпати».

Компанія

Компанія "Karcher"

Alfred Kärcher GmbH & Co. KG (Керхер) — німецька компанія, один з найбільших в світі виробників техніки для прибирання та очищення.

Магазин

Магазин "Reebok"

Компанія Reebok вже давно є однією з провідних марок спортивного одягу, взуття, як в Європі, Америці, так і у нас. При чому це стосується як повсякденного міського, так і професійної спортивного одягу і взуття.

Будівельна компанія

Будівельна компанія "ВЕРТИКАЛЬ"

Об'єднавши команду фахівців у галузі будівництва, менеджменту, архітектури, дизайну та маркетингу, компанія ВЕРТИКАЛЬ просуває нову філософію роботи у сфері нерухомості Івано-Франківська.
ПАТ

ПАТ "Укртелеком"

«Укртелеком» — українська приватна телекомунікаційна компанія на ринку комплексних послуг, найбільший в країні оператор фіксованого зв'язку.

Будівельна компанія

Будівельна компанія "blago developer"

blago developer – це інвестиційно-девелоперська компанія, яка вже понад 18 років працює на ринку нерухомості та є однією з найбільших на Прикарпатті. Ми успішно реалізували 6 проектів, які стали взірцем для будівельної галузі. Всі проєкти blago developer відповідають міжнародним стандартам екологічності та енергоефективності.

РЕСТОРАН “VINOTEKA”

РЕСТОРАН “VINOTEKA”

VINOTEKA – ідеальний союз гостинності, кухні та хорошого вина. Ми перший ресторан в Івано-Франківську, який пропонує natural wines. Натуральне вино – без хімічних добрив, лабораторних дріжджів та з мінімальним втручанням людини в процес виробництва.