Рекуператори в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 24 серед 44 товари

Погана атмосфера в приміщенні – з надлишком вуглекислого газу, дрібним пилом або спорами цвілі – може негативно вплинути на ваше здоров’я. У такому випадку вкрай необхідне регулярне провітрювання. Але класичний спосіб провітрювання вікон має свої недоліки. На сьогоднішній день ви можете легко знайти альтернативу в сучасній побутовій техніці, а саме купити рекуператор. За його допомоги ви будете самостійно контролювати рівень свіжості повітря. Контрольована механічна вентиляція автоматично забезпечує свіже відфільтроване повітря цілодобово, а також заощаджує витрати на опалення.

Пропонуємо вам найкраще рішення механічної вентиляції з рекуператором від бренду Prana. Він не тільки практично безшумний, але й має рекуперацію тепла, що означає, що навіть із закритими вікнами в кімнату буде надходити свіже повітря з комфортною температурою. Взимку це веде до значної економії на оплаті комунальних послуг. Рекуператор працює за допомогою припливно-витяжної функції без змішування потоків повітря при збереженні температури в приміщенні. Він дбає про постійну подачу свіжого повітря і видалення забрудненого повітря разом з відпрацьованим вуглекислим газом. Така система вентиляції значно покращує самопочуття людини і активізує працездатність.

Коефіцієнт корисної дії постійний і досягає 92% (в залежності від режиму роботи). Якщо купити рекуператор прана, то він споживатиме не більше 32 Вт/год електроенергії (на великій потужності, лише 6 Вт/год на малій). Вбудований мідний теплообмінник працює як природний антисептик, тому вам не доведеться турбуватися про чистоту свіжого повітря.

Отже, щоб рекуператор купити, підтримувати свіже повітря, бадьорий настрій і здоровий сон, потрібно звернутися до компанії «Територія Сервісу». Разом ми подбаємо про належні умови у вас вдома і з радістю допоможемо у життєво найнеобхіднішому: свіжому повітрі! Проконсультуємо та розкажемо про важливість купити рекуператор повітря Prana у Івано-Франківську.