Рекуператори в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 17 серед 17 товарів

Погана атмосфера в приміщенні, з надлишком вуглекислого газу, дрібним пилом або спорами цвілі, може негативно вплинути на ваше здоров’я. У такому випадку вкрай необхідне регулярне провітрювання приміщення. Але класичний спосіб провітрювання вікон має свої недоліки. На сьогоднішній день ви можете легко знайти альтернативу в сучасній побутовій техніці, а саме купити рекуператор. За його допомоги ви будете самостійно контролювати рівень свіжості повітря. Наша компанія «Територія Сервісу» пропонує доступні рекуператори ціна у своєму інтернет-магазині.

Рекуператор повітря, що це?

Рекуператори - це пристрої, які, за допомогою припливно-витяжної функції, забезпечують постійну подачу свіжого і чистого повітря в приміщення, без змішування потоків повітря і зберігаючи наявну температуру в приміщенні. Рекуператори повітря здійснюють обмін вхідного і вихідного повітря, завдяки чому постійно підтримується свіжість, що забезпечує відсутність затхлого запаху навіть у найбільш часто використовуваних місцях. Така система вентиляції як рекуператори значно покращує самопочуття людини і активізує працездатність. Простота встановлення рекуператора, ефективність рекуперації тепла та економія, яку він генерує, безумовно, є великими перевагами рекуператора повітря. Однак найбільше заслуговує вашої уваги комфорт, який ви досягнете, встановивши рекуператор для приватного будинку чи квартири, та рекуператор ціна, яка є доступною для кожного. Рекуператор – це пристрій, завдяки якому вам не потрібно більше відчиняти навстіж вікна. Оскільки це рекуператор з підігрівом. Він має в собі повністю безшумний теплообмінник, який навіть із закритими вікнами в кімнату буде подавати свіже повітря з комфортною температурою.

Тому, відповідаючи на питання «рекуператор що це?» запам’ятайте, що це контрольована механічна вентиляція, яка автоматично забезпечує свіже відфільтроване повітря цілодобово, а також економить ваші гроші на опалення, особливо взимку. Проте ще більшої економії можна досягти, встановивши кондиціонер з рекуператором разом. Про це можете детальніше уточнити у наших спеціалістів при консультації.

В цьому інтернет-магазині ми пропонуємо вам найкраще рішення механічної вентиляції: рекуператори чисте повітря від бренду Prana. Побутовий рекуператор Prana - це інноваційна система вентиляції, яка забезпечує ефективну вентиляцію приміщень та рекуперацію тепла. Ця сучасна витяжка рекуператор оснащена системами фільтрації, яка усуває пил, алергени та інші забруднення з повітря, що надходить у будинок, забезпечуючи чисте та здорове середовище для вас та вашої сім'ї. Рекуператор для квартири Prana має компактний дизайн, що дозволяє легко встановлювати його у будь-якому типі приміщення без значних змін у внутрішньому просторі. Перед тим, як цей рекуператор повітря купити варто підкреслити його коефіцієнт корисної дії, який коливається від 60% до 90%, що є досить високим показником для систем вентиляції. Чим вищий цей коефіцієнт, тим більше тепла залишається в будинку, що дозволяє зменшити витрати енергії на опалення і підвищити комфорт в приміщенні.

Отже, щоб рекуператор купити, підтримувати свіже повітря, бадьорий настрій і здоровий сон, потрібно звернутися до інтернет-магазину «Територія Сервісу». Разом ми подбаємо про належні умови у вас вдома і з радістю допоможемо у життєво найнеобхіднішому: свіжому повітрі! Проконсультуємо та розкажемо, чому так важливо купити рекуператор повітря у Івано-Франківську. Якщо у вас виникли запитання про рекуператор повітря ціна чи винятково рекуператор для приватного будинку ціна, будь ласка, зв'яжіться з нами.