Сидіння для унітазу

Знайдено: 1 - 24 серед 52 товари

Можливо, ви не часто звертаєте увагу на сидіння для унітазу, але насправді воно є важливим аксесуаром будь-якої ванної кімнати. Пропонуємо вам широкий вибір цієї категорії для унітазів різних розмірів. Сидіння для унітазів доступні в нашому інтернет-магазині в різних матеріалах і кольорах, а також містять всю необхідну фурнітуру.

Якщо говорити про колір, то звичайні білі сидіння для унітаза, мабуть, найпопулярніші, оскільки вони поєднуються з іншими керамічними сантехнічними виробами у ванній кімнаті, утворюючи гармонійне ціле.

Купити кришку для унітаза можна з дюропласту або пропілену. Дюропласт – дуже легкий матеріал. Навіть високі температури не можуть змінити його форму. Ось чому купити кришку на унітаз з дюропласту можна будь-якого дизайну і форми. Завдяки антибактеріальному ефекту цей матеріал відповідає всім гігієнічним вимогам. Гладка і непориста поверхня сидіння унітазу запобігає прилипанню бактерій і мікробів до поверхні. Дюропласт легко миється, стійкий до поломок. Поліпропілен також легкий матеріал, але не настільки міцний і надійний як дюропласт. Він частіше ламається, проте його цінова категорія на ринку більш доступна.

Форма сидіння багато значить. Більшість людей вважають, що існують лише овальні унітази і все. Насправді купити кришку для унітазу можна різних форм: круглу, овальну... Овальні сидіння вважаються найбільш поширеними та зручними в домашніх ванних кімнатах. Круглі візуально займають менше місця. Існують також інші форми, наприклад, D-подібні та квадратні сидіння для унітазу. Проте купити кришку до унітаза цих видів бажають рідше.

Кришку на унітаз купити і замовити можна в нашому інтернет-магазині за доступною ціною, від якісного виробника. Зателефонуйте нам, щоб отримати більше інформації.