Сидіння для унітазу в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 24 серед 69 товарів

Яким має бути ідеальне сидіння для унітазу ? Гарне сидіння для унітазу є продуктом, який має велике практичне та конструктивне значення. Відкоригований за розміром і формою, воно забезпечить комфорт використання. Виготовлений з міцного матеріалу, прослужить роками. Стиль, підібраний до облаштування ванної кімнати, підвищить її естетичну цінність. Можливо, ви не часто звертаєте увагу на сидіння для унітазу, але насправді воно є важливим аксесуаром будь-якої ванної кімнати. Пропонуємо вам широкий вибір цієї категорії для унітазів різних розмірів. Сидіння для унітазів доступні в нашому інтернет-магазині в різних матеріалах і кольорах, а також містять всю необхідну фурнітуру. На що ще варто звернути увагу, коли ви хочете купити кришку унітаза?

Якщо говорити про колір, то звичайні білі сидіння для унітаза, мабуть, найпопулярніші, оскільки вони поєднуються з іншими керамічними сантехнічними виробами у ванній кімнаті, утворюючи гармонійне ціле.

Купити кришку для унітаза можна з дюропласту або пропілену. Дюропласт – дуже легкий матеріал. Навіть високі температури не можуть змінити його форму. Ось чому купити кришку на унітаз з дюропласту можна будь-якого дизайну і форми. Завдяки антибактеріальному ефекту цей матеріал відповідає всім гігієнічним вимогам. Гладка і непориста поверхня сидіння унітазу запобігає прилипанню бактерій і мікробів до поверхні. Дюропласт легко миється, стійкий до поломок. Поліпропілен також легкий матеріал, але не настільки міцний і надійний як дюропласт. Він частіше ламається, проте його цінова категорія на ринку більш доступна.

Форма сидіння багато значить. Більшість людей вважають, що існують лише овальні унітази і все. Насправді купити кришку для унітазу можна різних форм: круглу, овальну... Овальні сидіння вважаються найбільш поширеними та зручними в домашніх ванних кімнатах. Круглі візуально займають менше місця. Існують також інші форми, наприклад, D-подібні та квадратні сидіння для унітазу. Проте купити кришку до унітаза цих видів бажають рідше.

Також у вас є можливість купити сидіння для унітазу з мікроліфтом (тобто з повільним закриванням) – це практична пропозиція, яка підвищує комфорт щоденного користування туалетом. Спокійне, безшумне опускання сидіння можливо завдяки використанню системи амортизації. Це запобігає раптовому падінню сидіння, яке може пошкодити керамічні поверхні сидіння унітазу та саме сидіння. Варто підкреслити, що купити кришку до унітазу з такою функцією особливо актуальне, коли нею користуються маленькі діти - завдяки повільному спуску знижується ризик хворобливого защемлення пальців.

Кришка для унітаза купити з функцією самозакривання чи класичну? Кришка для унітазу купити круглої форми, овальної чи квадратної форми? Вибір непростий, але при купівлі сидіння слід пам'ятати про ідеальне прилягання до унітазу. Далі враховуйте свій бюджет і власні потреби. Туалетом також користуються діти чи люди з обмеженими можливостями, тому розгляньте всі можливості та виберіть рішення, яке задовольнить усіх. Кришку на унітаз купити і замовити можна в нашому інтернет-магазині за доступною ціною, від якісного виробника. Потрібна допомога у виборі? Напишіть нам і скажіть, що ви шукаєте. Наші консультанти проаналізують ваші потреби та запропонують найкраще підходящий продукт.