Металеві ванни в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 24 серед 54 товари

Незалежно від того, чи ви хочете просто поміняти стару ванну чи всю сантехніку, сама ванна буде мати величезний вплив на загальний вигляд ванної кімнати. Тому варто детальніше обміркувати тип матеріалу ванни, її стиль і форму. Також багато чого буде залежати від загального розміру санвузла.

Правда у тому, що сучасні акрилові ванни за популярністю обігнали сталеві ванни. Можливо, через ціну, але не зважаючи на це існує величезна кількість переваг, чому варто купити металеву ванну:
- зносостійкість до подряпин. Товщина до 3,5 мм, тому їх дуже важко відколоти завдяки емалевому покриттю, навіть якщо на них впаде щось важке;
- ванни сталеві стійкі до найсильнішого ультрафіолетового світла. Ви не помітите жодних змін кольору навіть з часом, що іноді трапляється з акриловими ваннами;
- сталева ванна також стійка до хімічних речовин;
- оскільки сталь непориста, на ній не утворюється цвіль та не з`являються бактерії;
- сталь є хорошим провідником тепла, тому ванна сталева швидко нагрівається і довго зберігає тепло;
- підійде до будь-якого дизайну за рахунок гнучкості матеріалу та можливості створювати різноманітні форми, лінії, моделі.

Міцність, екологічність, естетичність, якість - усе це робить сталь чудовим варіантом для вашої ванної кімнати. Залежно від смаку, бюджету та доступного місця у вашій ванній кімнаті ви можете обрати і купити сталеву ванну різних брендів, розмірів.

Наш інтернет-магазин представляє широкий асортимент вибору сталевих ванн. Ми хочемо бути доступними для всіх, тому пропонуємо як дешеві сталеві ванни, хорошої якості, так і дорожчі.

Зверніться до наших менеджерів за детальнішою інформацією і ми допоможемо вам обрати модель, яка чудово підійде саме під ваші критерії. Також, ми пропонуємо безкоштовну доставку у межах Івано-Франківська!

Купуйте сталеву ванну у нас з упевненістю про своє майбутнє!