Усі новини

Переваги використання водяних фільтрів для очищення води вдома

Переваги використання водяних фільтрів для очищення води вдома

Більшість людей вважає, що водопровідна вода безпечна для пиття, але, на жаль, це не правда. Вода, що подається в наші домівки, може містити різні хімічні речовини, такі як хлор, фтор або органічні сполуки. Крім того, на якість води також впливає стан труб, по яких вона надходить до вашого будинку. Старі системи водопостачання рідко перевіряються і це може негативно позначитися на нашому здоров’ї, особливо якщо ми вживаємо таку воду протягом тривалого часу.

Роль рушникосушок у створенні комфортного простору ванної кімнати

Роль рушникосушок у створенні комфортного простору ванної кімнати

Високоякісна і ефективна рушникосушка у ванну - гарантія вашого комфорту. На сучасному ринку представлено багато варіантів рушникосушок, що відрізняються за дизайном, конструкцією, типом підключення, брендом та кольором: рушникосушка електрична чорна, рушникосушка біла, рушникосушка нержавійка, рушникосушка електрична прихованого монтажу, рушникосушки mario, гібридні рушникосушки, тощо....

Як вибрати енергоефективний бойлер?

Як вибрати енергоефективний бойлер?

Електробойлер відіграє важливу роль у повсякденному житті кожного з нас. Від нього залежить все: від простих домашніх справ до гарячого душу. Електричні водонагрівачі забезпечують надійне та стабільне постачання гарячої води, коли вам це потрібно....

Опалення електричним котлом

Опалення електричним котлом

Тисячі людей протягом багатьох років опалювали свої будинки газовими котлами. Однак у зв’язку з тим, що традиційні газові котли повністю вийшли з ринку і їх замінили дорожчі конденсаційні котли, а ціни на газ постійно зростають, багато людей починають замислюватися, чим вигідніше опалювати свій дім? У таких ситуаціях ідеальним рішенням стають електричні котли для опалення будинків. Тому, якщо ви плануєте купити котел електричний, ця стаття саме для вас.

Опалення будинку кондиціонером, або як заощадити власні гроші

Опалення будинку кондиціонером, або як заощадити власні гроші

Оскільки в Європі, та в Україні зокрема, активно поширюється тенденція про припинення використання традиційних газових котлів і систем опалення, а світу загрожує глобальне потепління, важливо вже зараз дивитися в майбутнє і шукати альтернативне опалення будинку. У сучасному світі використання кондиціонера для обігріву будинку і квартири є ефективним та економічним засобом підтримки температури у домі цілий рік. Встановлення кондиціонера є ідеальним варіантом для надійного опалення вашого будинку в майбутньому. Додатковою перевагою ви отримаєте охолодження влітку, покращену якість повітря, високу ефективність і низькі експлуатаційні витрати. Все це робить його цінним доповненням для вашого дому.

Найкраще опалення для приватного будинку

Найкраще опалення для приватного будинку

Опалення завжди було і буде невід’ємною частиною повсякденного життя будь-якого будинку, квартири, офісу чи комерційного приміщення. Воно дозволяє нам забезпечити комфорт та тепло в приміщеннях, особливо в холодні місяці. Допомагає відчувати себе зручно у власному домі. Правильна система опалення будинку є важливим для збереження здоров'я. Воно дозволяє уникнути переохолодження та його негативних наслідків для організму. Опалення сприяє підвищенню продуктивності роботи. В комфортних умовах людям легше концентруватися на роботі та виконувати її ефективно. Сьогодні опалення вважається стандартом життя, необхідним для нормального функціонування сучасного суспільства. Але саме слово «опалення» має дуже широке значення. Воно складається з сотні важливих комплектуючих елементів, без яких процес обігріву буде неможливим. Йдеться про радіатори опалення, газові котли, труби, теплу підлогу та багато іншого.

Рекуператор чи кондиціонер. Що обрати?

Рекуператор чи кондиціонер. Що обрати?

В сучасному світі, де зручність та комфорт важливі як ніколи, виникає питання про підтримку чистого та здорового повітря в приміщенні. Двома популярними варіантами є використання рекуператорів та кондиціонерів. Обидва пристрої мають свої привілеї та недоліки, і вибір між ними залежить від конкретних умов і потреб користувача. При наявності багатьох варіантів покращити якість повітря в приміщенні, важливо обирати те рішення, яке відповідає конкретним потребам і забезпечує максимальний комфорт для мешканців. Дві з популярних опцій - це рекуператори та кондиціонери. Сьогодні ми поговоримо про рекуператори PRANA та їх вигідне поєднання з кондиціонерами.

Якісне кондиціонування повітря вдома для вашого здоров’я

Якісне кондиціонування повітря вдома для вашого здоров’я

Уявіть собі… Після кількох годин на вулиці, під палючим сонцем, ви заходите у свій дім, а температура всередині ідеальна. Протягом літнього сезону одна з речей, про яку ви точно мрієте, - це прохолодний ефект системи кондиціонування повітря у вашому домі. Саме у такі спекотні дні система кондиціонування повітря є необхідною в кожному будинку для налаштування власної погоди та створення комфортних умов.

Кондиціонер та вентиляція для ідеального клімату у вас вдома

Кондиціонер та вентиляція для ідеального клімату у вас вдома

Інженерна компанія «Територія Сервісу» знає все про створення ідеального мікроклімату для вас та ваших близьких. Ми пропонуємо комплексні послуги встановлення систем кондиціонування та вентиляції у Івано-Франківську.

Новий сезон, старі проблеми. Який кондиціонер обрати на літо?

Новий сезон, старі проблеми. Який кондиціонер обрати на літо?

З кожним роком спека в Україні наростає все більше і її агресивні прояви відчувають на собі буквально всі. Коли «літнє пекло» позбавляє нас бажання будь-якої діяльності, варто задуматися про покупку кондиціонера. В сучасних умовах кондиціонер – це дійсно справжня знахідка, яка допомагає легше пережити температуру 30+. Погодьтеся, що перебуваючи всередині будь-якого приміщення, ми частіше вже навіть дивуємося відсутності кондиціонера, аніж наявності. Тому, що їх встановлюють повсюди: вдома (щоб жити у комфортних умовах)в офісах (для кращої продуктивності працівників)у магазинах та ТЦ (аби покупці затримувалися надовше)у готелях і ресторанах (для зручності гостей)