Усі новини

Актуальність автомобільної вишки у сучасних умовах

Актуальність автомобільної вишки у сучасних умовах

Легковий автомобіль призначений для швидкого пересування невеликої групи людей, автобус – для перевезення великої кількості людей, вантажівка – для перевезення певного вантажу, трактор – для оброблення земельної ділянки, кран – для обслуговування будівельних майданчиків, автовишка – для підйому людей на висоту. Кожен вид транспорту має своє призначення і кожен затребуваний по-своєму.

Ванна – твоє найкраще заспокійливе!

Ванна – твоє найкраще заспокійливе!

Пригадуєте, як колись мама у дитинстві тягла нас у ванну, а ми кричали, вередували і думали, що нас відправляють ніби «на каторгу»? Ті часи давно минули, і тепер ми по-справжньому розуміємо, яку користь приносить приймання ванни для нашого тіла та здоров’я.

Кондиціонери врятують світ

Кондиціонери врятують світ

Кондиціонер не створює ніякого холоду. Все, що він робить для охолодження вашого будинку – це виводить тепло з житлових приміщень у навколишнє середовище.

Правильний вибір рушникосушки для ванної кімнати

Правильний вибір рушникосушки для ванної кімнати

Кожен другий господар бажає зробити свою ванну кімнату максимально практичною, зберігаючи при цьому привабливий вигляд. Саме рушникосушка стала ідеальним доповненням ванної кімнати, поєднавши у собі типову функцію обігріву, висушування білизни та естетичного вигляду.

Система вентиляції у вашому будинку

Система вентиляції у вашому будинку

Вентиляція – це процес, за допомогою якого «чисте» повітря ззовні потрапляє до приміщення, і водночас видаляється застаріле повітря зсередини. Вентиляція може бути природною або механічною. У будь-якому приміщенні вона дуже важлива, тому що без неї повітря у вашому домі стане несвіжим, вологим і взагалі неприємним.

Твердопаливне опалення – сміливий крок до економії!

Твердопаливне опалення – сміливий крок до економії!

«Яку систему опалення вибрати для будинку?» – тема безкінечна. Стандартним варіантом залишається газовий або електричний котел, але багато хто навіть не задумується, що система опалення будинку твердопаливним котлом теж досить ефективна. Звісно, що кожен господар шукає раціональний та вигідний для себе варіант опалення, тому ми готові допомогти вам у правильному виборі. 

Тримай ноги в теплі, а голову – в холоді!

Тримай ноги в теплі, а голову – в холоді!

Все частіше встановлення теплої підлоги стає популярним видом системи опалення. Чому? Тому, що це зручно, вигідно та дієво. Потрібно пам’ятати, що саме вона, за законами фізики, вважається найефективнішим способом обігріву приміщення, оскільки тепло, яке надходить від підлоги рівномірніше нагріває приміщення. Ми ні в якому разі не применшуємо значущість радіаторного, чи будь-якого іншого виду опалення, вони теж не менш дієві, проте, коли тепло Вашим ніжкам – тепло і затишно кожній частинці тіла!

Ванна - це не розкіш, а необхідність!!!!

Ванна - це не розкіш, а необхідність!!!!

Що Вам потрібно зробити, аби встановити ванну у себе вдома?
1. Зрозуміти, що Ви її дійсно хочете!
2. Переконати у цьому Ваших співмешканців!
3. Визначитися з розміром та формою ванни.
4. Ретельно підібрати матеріал ванни.
5. Вирішити чи ванна має виконувати ще додаткові функції гідромасажу.
6. Звернутися за консультацією до фахівців «Території Сервісу».
7. Оформити замовлення.
8. Відволіктися на щось інше на час доставки.
9. Викликати сантехніка на монтаж.
10. Насолоджуватися результатом та обов’язково розказати про це сусідам, нуу щоб позаздрили.