Усі новини

Електричні котли

Електричні котли

Причиною меншою популярністю електричних котлів опалення в порівнянні з газовими є дорожнеча електрики. Ціна електричних котлів нижче, ніж газових, але опалення будинків з їх використанням обходиться значно дорожче. 

Опалювальні радіатори: ряд корисних порад щодо вибору

Опалювальні радіатори: ряд корисних порад щодо вибору

У будь-якій системі опалення конкретно самі радіатори здійснюють нітрохи не менш значиму функцію, ніж присутній в ній котел і розвідні труби, адже від них тут прямо залежать такі вкрай важливі характеристики системи, як тепловіддача і показник надійності. 

Як обігріти будинок конвекционной піччю. Частина 2

Як обігріти будинок конвекционной піччю. Частина 2

Одними з дуже поширених методів обігріву приміщень є конвекційні печі декількох популярних конструкцій - піч Булерьян, піч Бренеран або, наприклад, піч професора Бутакова. У кожної з них свої плюси і мінуси, про які необхідно знати, перш, ніж приймати рішення про покупку. 

Як обігріти будинок конвекционной піччю. Частина 1

Як обігріти будинок конвекционной піччю. Частина 1

Будиночок де-небудь в сільській глушині, біля симпатичного водойми або навіть річечки - ідилія, заспокійливий відпочинок для нервів. Мрія, але як бути з опаленням будиночка-мрії? Особливо, якщо хочеться періодично бувати в ньому в будь-який час року ... Традиційні варіанти опалення відпадають - природного газу немає, електрику з перебоями. Залишається пічне опалення, причому тільки пічне, без водяного опалення, наприклад, за допомогою конвекційних печей різної конструкції

Як вибрати якісний бойлер: інструкції та поради

Як вибрати якісний бойлер: інструкції та поради

Кожен з видів водонагрівачів має свої плюси і мінуси. Проточні бойлери компактні, тому добре підійдуть для малогабаритної квартири. Нагрівання води відбувається миттєво, в момент її проходження через бак.

Гроші на тепло

Гроші на тепло

Про Програму

Програма IQ energy це Фінансовий Інструмент для сприяння удосконаленням у сфері енергоефективності в житловому секторі України у відповідності до європейських стандартів. Програму було розроблено Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) за підтримки донорів.

Каталог енергоефективного обладнання та матеріалів, які відповідають критеріям такого фінансування -- http://www.iqenergy.org.ua/technologies. Територія Сервісу - офіційний постачальник такого обладнання. Технології та матеріали, які включені до Каталогу Технологій, відповідають високим стандартам, встановленим ЄБРР на основі доведеної методології, яка використовується в багатьох країнах.

В залежності від кількості обраних заходів енергоефективності, інвестиції в прийнятні технології та матеріали можуть відповідати вимогам на заохочувальні платежі-компенсації (гранти) у розмірі 35% від суми інвестицій для фізичних осіб.

Як вибрати інсталяцію для навісного унітазу

Як вибрати інсталяцію для навісного унітазу

Щоб уникнути різного роду проблем при здійсненні монтажу навісного сантехнічного обладнання, необхідно знати, як вибрати інсталяцію для унітазу. Асортимент інсталяцій великий і необізнана людина може дуже швидко заплутатися у різноманітті моделей. Кожна модель має свої особливості і характеристики пов’язані як з конструкцією і способом монтажу, так і з компанією-виробником. У цій публікації спробуємо більш детально розглянути питання як вибрати інсталяцію для навісного унітазу, враховуючи всі нюанси.

Що являє собою інсталяція навісного унітазу