Усі новини

"Територія Сервісу" є авторизованим сервісним партнером Vaillant

З 2020 року ТзОВ "Територія Сервісу" є авторизованим сервісним партнером ДП "Вайллант Група Україна" та має право на гарантійне та післягарантійне сервісно-технічне обслуговування обладнання  Vaillant ™, Saunier Duval , Protherm ™.

Призначення та типи котлів

Призначення та типи котлів

Котел забезпечує тепло для опалення та приготування гарячого водопостачання. Це стало можливим завдяки перетворенню енергії різних видів палива в корисне тепло шляхом спалювання. Ця теплова енергія потім передається для опалення приміщень  в будинку. У наступних розділах цієї статті ми пояснимо, як працює котел, які типи існують і коли необхідно замінити старі теплогенератори на нові.

Льодяні накопичувачі тепла: широке застосування

Льодяні накопичувачі тепла: широке застосування

Тепловий насос з льодовим акумулятором як альтернатива традиційним ґрунтовим зондам та ґрунтовим колекторам має найширші перспективи використання для опалення та охолодження у житловому та цивільному будівництві

Чи потрібна буферна ємність для теплового насосу?

Чи потрібна буферна ємність для теплового насосу?

У це складно повірити – тепловий насос вимкнений, проте в будинку як і раніше тепло. Хіба таке можливо? З баком запасу – так. Насос віддає тепло тепловому акумулятору для опалення. Потім прилад вимикається – тепло йде до батареї. 

Охолодження за допомогою теплового насосу Vitocal

Охолодження за допомогою теплового насосу Vitocal

Охолодження тепловим насосом: чи працює це? На відміну від звичайної системи опалення, тепловий насос не тільки забезпечує комфорт у вашому домі або нагріває питну воду. Тепловий насос також може бути використаний для охолодження за допомогою природного охолодження та активного охолодження.

Вигідна комбінація: тепловий насос і фотоелектричні модулі Viessmann

Тепловий насос є одним з основних споживачів електроенергії домогосподарства. Залежно від енергоефективності будівлі (старий будинок, частково відремонтований або пасивний будинок) можна скоротити використання електроенергії з мережі загального користування від 21 до 70% за умови, що тепловий насос буде поєднаний з фотоелектричною системою Viessmann. 

Очищувачі повітря Viessmann

Очищувачі повітря Viessmann

Повітря - це один із компонентів навколишнього середовища, від якого залежить стан нашого здоров’я. Сьогодні ми зіштовхнулися з проблемою досить високого забруднення повітря, від цього страждає і людина і природа.

Електричні котли

Електричні котли

Причиною меншою популярністю електричних котлів опалення в порівнянні з газовими є дорожнеча електрики. Ціна електричних котлів нижче, ніж газових, але опалення будинків з їх використанням обходиться значно дорожче. 

Опалювальні радіатори: ряд корисних порад щодо вибору

Опалювальні радіатори: ряд корисних порад щодо вибору

У будь-якій системі опалення конкретно самі радіатори здійснюють нітрохи не менш значиму функцію, ніж присутній в ній котел і розвідні труби, адже від них тут прямо залежать такі вкрай важливі характеристики системи, як тепловіддача і показник надійності.