Усі новини

Рекуператор чи кондиціонер. Що обрати?

Рекуператор чи кондиціонер. Що обрати?

В сучасному світі, де зручність та комфорт важливі як ніколи, виникає питання про підтримку чистого та здорового повітря в приміщенні. Двома популярними варіантами є використання рекуператорів та кондиціонерів. Обидва пристрої мають свої привілеї та недоліки, і вибір між ними залежить від конкретних умов і потреб користувача. При наявності багатьох варіантів покращити якість повітря в приміщенні, важливо обирати те рішення, яке відповідає конкретним потребам і забезпечує максимальний комфорт для мешканців. Дві з популярних опцій - це рекуператори та кондиціонери. Сьогодні ми поговоримо про рекуператори PRANA та їх вигідне поєднання з кондиціонерами.

Якісне кондиціонування повітря вдома для вашого здоров’я

Якісне кондиціонування повітря вдома для вашого здоров’я

Уявіть собі… Після кількох годин на вулиці, під палючим сонцем, ви заходите у свій дім, а температура всередині ідеальна. Протягом літнього сезону одна з речей, про яку ви точно мрієте, - це прохолодний ефект системи кондиціонування повітря у вашому домі. Саме у такі спекотні дні система кондиціонування повітря є необхідною в кожному будинку для налаштування власної погоди та створення комфортних умов.

Кондиціонер та вентиляція для ідеального клімату у вас вдома

Кондиціонер та вентиляція для ідеального клімату у вас вдома

Інженерна компанія «Територія Сервісу» знає все про створення ідеального мікроклімату для вас та ваших близьких. Ми пропонуємо комплексні послуги встановлення систем кондиціонування та вентиляції у Івано-Франківську.

Новий сезон, старі проблеми. Який кондиціонер обрати на літо?

Новий сезон, старі проблеми. Який кондиціонер обрати на літо?

З кожним роком спека в Україні наростає все більше і її агресивні прояви відчувають на собі буквально всі. Коли «літнє пекло» позбавляє нас бажання будь-якої діяльності, варто задуматися про покупку кондиціонера. В сучасних умовах кондиціонер – це дійсно справжня знахідка, яка допомагає легше пережити температуру 30+. Погодьтеся, що перебуваючи всередині будь-якого приміщення, ми частіше вже навіть дивуємося відсутності кондиціонера, аніж наявності. Тому, що їх встановлюють повсюди: вдома (щоб жити у комфортних умовах)в офісах (для кращої продуктивності працівників)у магазинах та ТЦ (аби покупці затримувалися надовше)у готелях і ресторанах (для зручності гостей)

Розширюємо асортимент кондиціонерів та теплових насосів брендом AUX

Розширюємо асортимент кондиціонерів та теплових насосів брендом AUX

Формування кращого майбутнього з продуманими новітніми технологіями – це мета, яку ми хочемо досягти, купуючи новий будинок чи квартиру. Кожний прагне створити унікальний простір, який не тільки радуватиме око, але насамперед стане максимально функціональним і комфортним. Такого результату можна сміливо досягти з якісним і сучасним опалювальним обладнанням бренду AUX, з продукцією якого ми хочемо вас познайомити.

Відключення від центрального опалення та перехід на індивідуальне

Відключення від центрального опалення та перехід на індивідуальне

Причиною розвитку такої тенденції цьогоріч стала офіційна заява Руслана Марцінківа про фізичне виснаження місцевої котельні, що забезпечувала теплом та гарячою водою велику кількість житлових будинків. «Термін експлуатації та користування тепловими мережами надалі неможливе», – запевняє мер. Тому, міська рада прийняла рішення про відключення певних будинків від централізованого опалення у три етапи. До першого з них потрапили тридцять вісім будинків, а це близько дві тисячі квартир і більше трьох тисяч занепокоєних господарів, які не знають Що далі робити? і Куди звертатися?  

Найкращий час для купівлі кондиціонера

Найкращий час для купівлі кондиціонера

Підвищення температури за вікном є хорошим нагадуванням про те, що саме час купити кондиціонер у Івано-Франківську. Як показує практика, кондиціонери стали невід’ємною частиною повсякденного життя будь-якого будинку, офісу чи комерційного приміщення.

Особливості та переваги оренди автовишки

Особливості та переваги оренди автовишки

Якщо ви шукаєте де орендувати автомобільну вишку в Івано-Франківську для обрізки дерев, електромонтажних чи будівельних робіт, тощо. Ми маємо для вас просте і швидке рішення. Компанія «Територія Сервісу» пропонує послуги автомобільної вишки до 17 метрів, завдяки якій ви зможете комфортно і безпечно працювати навіть у важкодоступних місцях.

«Територія Сервісу» - лідер в галузі системи кондиціонування

«Територія Сервісу» - лідер в галузі системи кондиціонування

Кондиціонер у сучасному світі – це більше не розкіш. Аномально спекотне літо стає більш поширеним явищем у Європі, тому наявність системи кондиціонування стає життєвою необхідністю. Не менш важливою необхідністю є також надійна компанія, що подбає про встановлення енергоефективних кондиціонерів та забезпечить найвищою якістю обслуговування.