Електричні котли

Причиною меншою популярністю електричних котлів опалення в порівнянні з газовими є дорожнеча електрики. Ціна електричних котлів нижче, ніж газових, але опалення будинків з їх використанням обходиться значно дорожче. 

Простотою відрізняється не тільки установка і експлуатація електричних котлів, але і їх конструкція, яка складається з бака з нагрівачами, теплообмінника і блоку управління. 

Електричні котли не мають потребу в чищенні і в регулярному технічному обслуговуванні, які є обов'язковими для газових і твердопаливних котлів. Саме простота і високий рівень автоматизації є основними достоїнствами електричних котлів опалення.

Крім цього, переваги їх складаються ще і в тому, що такі котли екологічні і не створюють ніяких запахів. Вони безпечні, тому що відсутній відкритий вогонь. Котли абсолютно безшумні і для їх установки не потрібно окреме приміщення. Легкі і компактні електрокотли можна вішати на стіни в будь-яких приміщеннях. 

Електричні котли є ідеальним вибором в тих випадках, коли недоступно інше паливо, або в місцевостях, де діють жорсткі екологічні вимоги, а узгодження установки газового або твердопаливного котла пов'язане з труднощами.

Відгуки

Одна проблема, на квартиру надо отдельно пустить линию електрическую и нагрузка конкретная, при постоянной работе 3-5 кВт
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід