Корисні поради для правильного вибору кондиціонера

Бажаєте купити кондиціонер? Але вам потрібна допомога, щоб зробити правильний вибір для вашого будинку чи квартири?

З такою кількістю варіантів, який пропонує сучасний кліматичний ринок, може бути важко визначитися, який кондиціонер найкраще підійде для ваших потреб. На щастя, ми подбали про те, щоб ви знайшли всі відповіді у цій статті. Нижче ми зібрали найважливіші поради, які підкажуть вам як вибрати кондиціонер правильно.

Шлях до вибору хорошого кондиціонера передбачає ретельне планування та обдумування. З цієї причини важливо виконати кілька основних кроків, які допоможуть вам прийняти правильне рішення.

  1. Визначте бюджет

Перше, що ви повинні зробити, вибираючи кондиціонер, це визначити, скільки ви готові витратити на кліматичну установку. Раніше кондиціонери, як правило, потрапляли до категорії «дорогої побутової техніки», але зараз вони стали більш доступними для пересічних покупців. Залежно від вашого бюджету, ви можете отримати доступну систему охолодження, яка може заощадити ваші гроші у майбутньому. Ваша споживча здатність чітко визначить, які типи кондиціонерів вам по кишені.

Під час вибору кондиціонера, не вибирайте перший-ліпший пристрій, який знайдете. Щоб отримати високоефективний клімат-контроль, який буде відповідати вашим потребам, важливо детальніше вивчати це питання, щоб знайти найкращий кондиціонер для вашого помешкання.

  2. Виберіть відповідний тип системи

Існує багато різних типів кондиціонерів, тому важливо на початковому етапі визначити, яка система клімат-контролю вам підходить, щоб звузити коло вибору.

Якщо у вас короткочасна потреба в охолодженні, автономний портативний пристрій може бути найкращим рішенням для вас. Проте це не найефективніший спосіб охолодження приміщення, але він може стати хорошим тимчасовим варіантом. Зручність портативних кондиціонерів полягає у тому, що їх легко встановити і підключати до електромережі (дізнайтеся більше про портативні кондиціонери).

Якщо ви шукаєте ефективний, економічний спосіб опалення та охолодження приміщення, вам знадобиться спліт-система або мультиспліт-система кондиціонування повітря.

Зазвичай вони складаються з одного зовнішнього та одного або кількох внутрішніх блоків. Мультиспліт-системи найкраще підходять для опалення та охолодження цілих приміщень або кількох приміщень, тоді як спліт-система ідеально підходить для управління кліматом лише в одній кімнаті.

Пам’ятайте, що кліматичні установки повинні бути встановлені у вашому домі чи на підприємстві винятково сертифікованим фахівцем.

  3. Оберіть місце встановлення кондиціонера

Від типу системи охолодження, який ви обрали раніше, безпосередньо залежить місце встановлення кондиціонера у вашому помешканні. Це тому, що різні системи та блоки підходять для різних приміщень.

Кліматичні установки спліт- чи мультиспліт-система мають широкий вибір внутрішніх блоків. А який саме підійде для вас, в основному залежить від кімнати, в якій ви плануєте його поставити. Ось найпопулярніші з них:

  • Настінні блоки

Це чудовий універсальний пристрій, який ідеально підходить для встановлення в спальнях, вітальнях, кімнатах мансардного типу та офісах. Їх розміщують високо на стіні біля стелі.

  • Стельові касетні блоки 

Вони також дуже популярні, чудово підходять для комерційних приміщень великої площі, таких як офіси, ресторани та магазини з обмеженим вільним простором стін.

Дізнайтеся більше про інші типи кондиціонерів і найкраще місце для їх встановлення, зателефонувавши до нас. Досвідчений професіонал зможе дати вам експертну пораду щодо найкращого кондиціонера для вас.

  4. Розрахуйте потужність

Потужність системи кондиціонування повітря вимірюється в BTU (британські теплові одиниці). Чим вище його BTU, тим ефективніше він охолоджує приміщення.

Щоб отримати найкращий кондиціонер для приміщення, переконайтеся, що він має відповідну потужність. Занадто високий рівень BTU, і ви будете переплачувати, занадто низький – і ви не отримаєте бажаної продуктивності.

Ось приблизне уявлення про те, що вам знадобиться:

  5. Ознайомтеся з функціями кондиціонера

Існує багато різних виробників кондиціонерів, і всі їх пристрої мають різні характеристики. Для порівняння важливо знати все про кондиціонери та їх функції.

Зручні функції кондиціонера включають:

Функції детектора руху (можуть регулювати потік і напрям повітря залежно від переміщення людей у ​​кімнаті).

Пульт дистанційного керування (для зручного керування та налаштувати кондиціонера, навіть не встаючи з дивана).

Розумне керування (оснащення Wi-Fi-модулем для керування кліматичною установкою за допомогою смартфона).

Таймер (можливість запрограмувати увімкнення та вимкнення кондиціонера саме тоді, коли ви цього бажаєте, для додаткового комфорту та ефективності).

Тихий/нічний режим (для зменшення шуму, який створює кондиціонер, щоб ви могли зосередитися або добре виспатися).

Дотримання цих порад допоможе вам зрозуміти, які кондиціонери підійдуть для вашого будинку чи підприємства. Але щоб облегшити пошуки та зекономити ваш час, ми рекомендуємо звернутися за професійною допомогою до компанії «Територія Сервісу». Пам’ятайте, що кліматичне обладнання потребує професійного  встановлення від сертифікованого та кваліфікованого фахівця, через наявність озоноруйнівного холодоагента, який використовується в повітряних кондиціонерах.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід