Любиш у спеку з кондюком релаксувати, люби і технічний огляд проводити

Наскільки технічне обслуговування кондиціонера є важливим для Вашого здоров’я?

«Любиш у спеку з кондюком релаксувати, люби і технічний огляд проводити» – наш девіз цього сезону.

На сучасному етапі без кондиціонерів мало хто уявляє своє життя, особливо тоді, коли на вулиці +30°C і від спеки хочеться просто сховатися. Правильно встановлений кондиціонер вдома – вирішив цю проблему раз і назавжди. Від початку винайдення кондиціонерів і до сьогодні можна чітко простежити еволюцію їхнього розвитку та удосконалення: від віконних та мобільних до інверторних, мульти-спліт і VRF систем. Їхні моделі часто змінюються та набувають нових функцій. Але незмінним залишається лише одне – постійне технічне обслуговування.

Жоден пристрій не буде довготривало та ефективно працювати без регулярного технічного обслуговування та ремонту. Якщо його вчасно не проводити, то продуктивність роботи кондиціонера знизиться на 50% як мінімум. А Ви, як власник, повинні дбати про його справність, а тим більше про своє здоров’я.

Як відомо, теплообмінник є ідеальним середовищем для накопичення бруду, пилу та розмноження різних бактерій, грибків і появи цвілі. Аби цього не допустити обов’язково потрібно проводити технічний огляд 1-2 рази на рік у міжсезонні періоди (перед початком літа та після). 2-3 рази на рік ТО проводиться тоді, коли кондиціонер додатково виконує функцію обігріву у холодну пору року, або коли працює на повну потужність у приміщеннях площею 300 м2 і більше. Але для кожної моделі і в залежності від потреб та сфери використання ТО кондиціонерів проводиться індивідуально.

Почистити кондиціонери можливо і самостійно, але у Вас це вийде лише поверхнево.

Коли треба бити тривогу?

  • не працюють повноцінно всі режими роботи;
  • кондиціонер погано справляється із функцією охолодження;
  • з кондиціонера дме теплий потік повітря;
  • обмерзає радіатор внутрішнього блоку;
  • обмерзає кріплення на зовнішньому блоці;
  • у приміщенні з’явився неприємний запах під час роботи кондиціонера;
  • з кондиціонера витікає вода.

Спеціалісти «Території Сервісу» мають високу професійну підготовку та практичний досвід у кліматичній сфері, ліцензію та всі сертифікати. Щоб не доходити до крайнощів у роботі кондиціонера ми проведемо своєчасну якісну діагностику та усунемо несправності.

Комплекс наших послуг технічного обслуговування кондиціонера містить у собі наступне:

Також Ви можете звернутися до нас за початковою послугою проектування та встановлення кондиціонера з подальшим регулярним технічним обслуговуванням. 

Не ризикуйте своїм здоров’ям та технікою, довірте цю справу професіоналам.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід