Місія «НЕЗЛАМНІ»

У розпал війни український бізнес зіштовхнувся з багатьма труднощами. Деяким довелося повністю закритися і припинити діяльність, частина – вщент зруйновані, а інші – намагаються знайти нові способи діяльності та розвитку. З кожним днем війна в Україні продовжує нести серйозні наслідки як для людства, так і для економіки та бізнесу. На жаль, загроза нікуди не зникає, але наша з вами місія – в жодному разі не здаватися, знаходити сили і попри всі труднощі продовжувати жити і працювати, наскільки це можливо.

Наша компанія «Територія Сервісу» теж не виняток. Від початку війни ми активно допомагали біженцям, розвозили гуманітарну допомогу, знаходили нашим колегам на фронт все необхідне, донатили на ЗСУ… І зараз продовжуємо все це робити, адже від цього залежить наше з вами майбутнє.

Так само як і будь-який бізнес ми вимушені справлятися з постійною інфляцією, проблемами логістики і поставок, браком кваліфікованих працівників, змінами потреб і поведінки самих клієнтів, а зараз ще і з аварійними вимкненнями електроенергії. Здавалось би, що ще може бути гірше? Проте ці проблеми лише загартовують нашу команду, надають неймовірної сміливості, змушують не опускати руки, вчитися протистояти ворогу і допомагати одне одному!

Нещодавно ми відзначили 5-ту річницю діяльності компанії, але лише яскравим маркером у календарику. Спочатку перемога – потім святкування! Ні пандемія коронавірусу, ні навіть війна не примусили нас здатися. Ми продовжували, продовжуємо і будемо продовжувати працювати. Для нас це вже маленька перемога, до якої п’ятий рік поспіль наближали 7 500 задоволених клієнтів, що нам довіряють.

Для вас ми робимо те, що вміємо найкраще:

Компанія «Територія Сервісу» виконує цілий комплекс інженерних послуг, що включає в себе першопочаткове проектування, а вже пізніше монтаж і технічне обслуговування. Це стосується систем опалення, вентиляції, кондиціонування, електропостачання, водопостачання та каналізації. Ми використовуємо виключно сучасний підхід для виконання роботи і працюємо з новітніми енергоефективними системами:

  • конденсаційні газові котли;
  • теплові насоси типу повітря-вода, повітря-грунт, повітря-повітря;
  • автономні котельні з баками-акумуляторами, бойлерами непрямого нагріву, насосними групами;
  • погодозалежні регулятори для автономного управління системою опалення;
  • водяні теплі підлоги та радіатори опалення;
  • побутові кондиціонери інверторного типу (спліт- та мультиспліт системи);
  • механічні та припливно витяжні системи вентиляції з рекуперацією тепла, тощо…

Ми повинні з вами розуміти, що вплив війни й надалі набуватиме різноманітних форм, впливаючи на наш світогляд, думки, емоції, життя, роботу… Тому ми маємо адаптовуватися, оскільки наша спільна здатність і вміння долати кризу як зараз, ще ніколи не була такою важливою.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід