Новий сезон, старі проблеми. Який кондиціонер обрати на літо?

З кожним роком спека в Україні наростає все більше і її агресивні прояви відчувають на собі буквально всі. Коли «літнє пекло» позбавляє нас бажання будь-якої діяльності, варто задуматися про покупку кондиціонера. В сучасних умовах кондиціонер – це дійсно справжня знахідка, яка допомагає легше пережити температуру 30+. Погодьтеся, що перебуваючи всередині будь-якого приміщення, ми частіше вже навіть дивуємося відсутності кондиціонера, аніж наявності. Тому, що їх встановлюють повсюди: вдома (щоб жити у комфортних умовах), в офісах (для кращої продуктивності працівників), у магазинах та ТЦ (аби покупці затримувалися надовше), у готелях і ресторанах (для зручності гостей)

Який кондиціонер купити?

Найпопулярніший варіант, який найчастіше купляють для квартир, будинків або офісів, є спліт-кондиціонер. Він складається з двох з'єднаних між собою елементів: зовнішній блок, розташований на зовнішній стіні будівлі, і внутрішній, встановлений всередині приміщення, яке потрібно охолодити.
Для великих приміщень, де хочеться охолодити багато кімнат, варто купити кондиціонер мультиспліт системи, в якому до одного зовнішнього блоку можна підключити кілька внутрішніх. Від цього виграє естетичність фасаду будівлі, адже зовні буде встановлено лише один зовнішній блок, а не декілька.

Відмінності спліт- та мультиспліт кондиціонерів

Якщо спліт-кондиціонер охолоджує лише одну кімнату, мультиспліт кондиціонер може охолоджувати кілька кімнат одночасно. Це пов’язано з його конструкцією: спліт-кондиціонер складається з одного компресора та одного повітропроводу, тоді як мультиспліт кондиціонер має багато повітропроводів, які підключені до одного компресора.

Вирішуючи, яка система кондиціонування буде найкращою для вас, варто враховувати тип приміщення, в якому ви збираєтеся її використовувати. Для більшого приміщення економніше буде придбати мультиспліт кондиціонер, який дозволить отримати комплексну систему охолодження. Тоді як для невеликого приміщення може знадобитися лише один базовий спліт-кондиціонер для забезпечення потрібної температури.

На що звернути увагу при виборі кондиціонера?

З точки зору повсякденного використання важливі три речі:

  • наскільки тихо працює кондиціонер;
  • скільки електроенергії він використовує;
  • наскільки простий у використанні.

Також варто подумати про наявність у ньому додаткових функцій, таких як іонізація повітря, функція обігріву або можливість програмування роботи

З огляду на це ви маєте розуміти, що якість коштує грошей. Але комфорт, який ми отримуємо натомість, безцінний.

Де купити кондиціонер в Івано-Франківську?

Без сумніву, варто зробити ставку на перевірену компанію, яка може не тільки продати вам кондиціонер, але й має необхідну кваліфікацію та досвід, щоб здійснити професійний монтаж кондиціонера в Івано-Франківську. Компанія «Територія Сервісу» є професійною монтажною організацією кондиціонерів та офіційним представником різних кліматичних брендів у Івано-Франківську.

Для кожного клієнта ми надаємо індивідуальну консультацію та приїжджаємо додому. Під час консультації спеціаліст робить відповідні заміри, консультує щодо місця встановлення та найкращого варіанту кондиціонера. Після цього готуємо індивідуальну пропозицію з повною оцінкою роботи та матеріалів. 

Користуючись професійними послугами нашої компаній, ви можете бути впевнені, що монтаж буде безпечним, у разі виявлення несправності – ви можете звертатися безпосередньо до нас. Адже ми надаємо гарантію на свою роботу та беремо на себе відповідальність безпечного функціонування вашого кондиціонера.

Отже, в умовах сучасного клімату прохолода дійсно стає цінним ресурсом, а інвестиція в домашній кондиціонер може значно підвищити комфорт життя для вас і ваших близьких. Не дозволяйте, щоб спека позбавила вас справжньої літньої насолоди. Якщо вас цікавить вартість встановлення кондиціонера і ви хочете дізнатися який тип кондиціонера підійде для вас – не гайте часу, бо літо вже на носі. Телефонуйте прямо зараз.