Очищувачі повітря Viessmann

Повітря - це один із компонентів навколишнього середовища, від якого залежить стан нашого здоров’я. Сьогодні ми зіштовхнулися з проблемою досить високого забруднення повітря, від цього страждає і людина і природа.

Вважається, що найбільшими забруднювачами є автомобілі, заводи й фабрики.Тому, багато з нас переконані, що на вулиці повітря брудніше, ніж  вдома. Але дослідження показали: те, чим ми дихаємо вдома, повітрям назвати взагалі важко.

Американські вчені провели експеримент. Вони вирішили приготувати вечерю до Дня Подяки і виміряти кількість викидів ЛОС (леткі органічні сполуки) внаслідок приготування їжі у приміщенні. ЛОС - це хімічна сполука на основі вуглецю, що випаровується при кімнатній температурі. Більшість звичайних предметів у наших помешканнях виділяють ЛОС . Це можуть бути різноманітні матеріали (клеї, фарби, лаки, меблі, ДСП, тканини, килими тощо), побутова хімія (освіжувачі повітря, засоби для чищення та дезінфекції), косметика і засоби гігієни, Також леткі органічні сполуки можуть випаровуватися під час приготування їжі та іншої людської діяльності.

ЛОС відповідають за більшість запахів, які ми відчуваємо - квіти, їжа, побутові засоби,  проте здебільшого ЛОС не мають запаху взагалі. Деякі з них, такі як бензол і толуол, шкідливі для вдихання. Зазвичай симптоми враження ЛОС це головний біль, нудота, запаморочення, погіршення симптомів астми. При довготривалому впливі можливий розвиток ракових пухлин, ураження печінки, нирок і центральної нервової системи.

Результати проведеного експерименту були вражаючі. Повітря у приміщенні виявилося в п’ять разів брудніше і в десять разів токсичніше, ніж на вулиці.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, забруднення повітря в домі серед найбільших у світі ризиків навколишнього середовища для здоров'я людини. Фактично, дослідження ВООЗ 2012 року показало, що однією з причин 4,3 млн смертей щороку є ускладнення хвороб через постійне перебування в приміщеннях з забрудненим повітрям, переважно це стосується країн, що розвиваються.

Куріння всередині приміщень також є джерелом забруднення повітря в домі. Окрім “пасивного куріння”, про яке ми всі знаємо, існує ще третій вид негативного впливу сигарет - частки нікотину та інших побічних продуктів тютюну прилипають до стін, килимів, і інших поверхонь в домі на тривалий час після викурювання цигарки, змішуються з побутовим пилом та іншими токсинами в повітрі і деякі вчені ствержують, що ці частки від давно викуреної сигарети можуть викликати рак, ця тема потребує додаткових досліджень.

Найгірше є те, що ми не можемо побачити, а інколи й відчути на запах шкідливі для нас речовини та частки в повітрі.

І це, безумовно, стосується різноманітних очищуючих засобів, освіжувачів повітря та засобів особистої гігієни, які ми використовуємо в наших будинках. Environmental Working Group протестувала понад 2000 миючих засобів і виявила, що багато з них містять хімічні речовини, які часто є причиною астми, алергії або навіть раку.  

Багато освіжувачів повітря, наприклад, містять фталати, які імітують певні гормони, що знаходяться в організмі, і потенційно можуть порушити ендокринні або репродуктивні системи організму.

Ще один тип забруднення повітря у приміщенні – це пліснява. Із поверхні стін у повітря можуть потрапляти спори цвілевих грибів, що викликають загострення хронічних респіраторних захворювань.

Коли останній раз Ви чистили фільтр кондиціонеру? Це одне з найбрудніших місць в квартирів і є джерелом розповсюдження шкідливих мікроорганізмів.

Не варто забувати про пил, він викликає алергічну реакцію та подразнює дихальні шляхи. І якщо Ви побачили пил на полиці і можете протерти її, то пил в дивані та за шафою не одразу помітний для ока.

Вчені з’ясували, що на підошві нашого взуття живуть близько 400 тисяч різноманітних бактерій. Після однієї прогулянки ми заносимо в будинок  частинки бензину, добрива з газону, смоли з асфальту, які зазвичай залишаються в килимку біля вхідних дверей.  І як би ми не старались очистити його за допомогою миючих засобів, ми ще більше наражаємось на небезпеку, вдихаючи хлор, фосфати та інші леткі токсичні речовини. що містяться в побутовій хімії.

Ситуація особливо загострюється в період опалювального сезону. Чи впевнені Ви, що кількість викидів котла, що встановлений у вашому будинку, в межах норми? Тільки сучасне обладнання відповідає всім критеріям щодо викидів шкідливих речовин внаслідок спалювання газу або іншого палива.  

Взимку приміщенні провітрюється рідше, це призводить до застою повітря і збільшення кількості вірусів у ньому. Також ми більше часу проводимо в приміщенні, контактуючи з носіями вірусів і збільшуючи ризик захворювань на грип, пневмонію, тощо.

Таким чином, стіни будинку не захищають Вас від забрудненого повітря і захворювань, котрі викликані шкідливими речовинами, що містяться в ньому.  Підтримувати чистоту в будинку допоможуть технічні новинки. Наприклад, очищувачі повітря, котрі мають спеціальні фільтри для боротьби з бактеріями і утилізації пилу.

Проте є чудове рішення!

Очищувачі повітря від Viessmann.

На щастя, ми можемо змінювати характеристики повітря в нашому домі. Тепер, завдяки новим очисникам повітря Haus & Luft, ми можемо насолоджуватися чистим повітрям в себе вдома, оскільки завдяки унікальній технології OxyFrish вони очищають повітря на 99,98%. 

Очищувач повітря HL-OP-15

 •  6-ступенева система фільтрації:
  – 4 фільтри забезпечують максимальне очищення повітря
  – УФ-лампа забезпечує біологічне очищення повітря
  – Іонізатор – регулює баланс іонів в повітрі
 • Продуктивність: 360 м3/год 
 • Рекомендована площа поверхні до 40 м2
 • Індикатор якості повітря: 4-колірна підсвітка
 • Індикатор часток пилу PM 2,5
 • Індикатор заміни вугільного фільтра i HEPA
 • Функція AUTO – пристрій автоматично регулює швидкість очищення залежно від якості повітря
 • Функція SILENT – зниження швидкості обертання вентилятора
 • Датчик світла – затемнення освітлення і діодів після вимикання освітлення в помешканні
 • 4 рівні швидкості.
 • Таймер: 1, 4, 8 год 
Ефективний завдяки технології OxyFrish. Завдяки унікальній технології OxyFrish HL-OP-15 очищає повітря на 99,98%. Серед численних переваг продукту можна назвати 6-ступінчасту систему фільтрації, яка дозволяє ефективно усувати не тільки пил і алергени, але й дим і неприємні запахи - все це завдяки використанню фотокаталітичного фільтра. 
Ця модель також має функцію AUTO і функцію SILENT, що зменшує швидкість вентилятора, забезпечуючи тим самим більш тиху роботу пристрою. 
Очисник обладнаний інтелектуальною системою датчиків, яка інформує про рівень забруднення повітря в приміщенні та про те, коли необхідно замінити фільтри. 

Подбайте про своє здоров"я вже сьогодні!

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід