Опалення без газу, або як перезимувати цьогоріч?

Опалювальний сезон 2022\2023 стане чи не найскладнішим для України за всю історію. На сьогоднішній день уже певна кількість критичної енергетичної інфраструктури зазнала руйнувань і пошкоджень. І, на жаль, немає жодних гарантій, що газу на зимовий період буде вдосталь і список пошкоджень унаслідок ворожих обстрілів на цьому закінчиться. Вплив цих факторів спонукає нас готуватися до зими як ніколи відповідально та уважно. Тому, ми пропонуємо шукати альтернативне рішення для опалення домівки і бути готовим навіть до аномально холодної зими.

Що першим ділом надумає зробити кожний третій господар? Очевидно утеплити стіни. Цей варіант цілком прийнятний, але результат буде мінімальним. Потрібно «копати глибше», щоб досягти максимально ефективного результату. У той час, коли кожен третій думатиме про утеплення, кожен другий уже шукатиме, чим замінити газовий котел і зупиниться на тому, щоб купити кондиціонер або ще як його називають тепловий насос «повітря-повітря»!

Так-так, саме на кондиціонерах, які будуть опалювати ваш дім навіть при найсуворіших -30°С ! Ви неодноразово чули міф, що використовувати кондиціонер взимку – погана ідея. Так-от саме час розвіяти цей міф, бо насправді сумніватися абсолютно немає потреби. Тим більше, що Європа вже демонструє плавне зниження залежності від російського газу, заохочуючи своїх громадян переходити на опалення тепловими насосами, що досить серйозно підвищує рівень енергоефективності для споживачів та рівень екологічності для кожної країни зокрема. Найсерйозніший приклад подала Польща, яка мало того, що розірвала тридцятирічну залежність від російського газу, а ще й анонсувала старт створення нового заводу з виробництва теплових насосів. Погодьтеся, це – потужний рівень!

Оскільки Україна швидко запозичує європейський досвід, відповідно з такою самою швидкістю на ринку зростає попит на опалення за допомогою кліматичних систем (кондиціонерів та теплових насосів).

Купити кондиціонер – це найактуальніше, найпростіше і найбільш економне рішення для електрообігріву, яке у квитанціях комуналки точно не стане для вас головним болем.

Компанія «Територія Сервісу» пропонує широкий вибір кондиціонерів інверторного типу з функцією обігріву, які розраховані для вжитку не лише у житлових приміщеннях, а й у офісах, готелях, магазинах і т.д.

Чому саме інверторні кондиціонери здатні обігрівати? Тому, що цей тип побудований за принципом розумного компресора, який здатний поступово знижувати потужність після досягнення відповідної температури, підтримувати її, не використовуючи зайвої електроенергії. Старі моделі кондиціонерів неінверторного типу, які працюють за принципом: набрав повну потужність і повністю виключився, не мають настільки потужного компресора, щоб витримувати таке навантаження. Різниця між цими типами кондиціонерів очевидна і показник енергоефективності інверторного кондиціонера більший на 35-40%.

Ось список одних із найкращих варіантів:

 • Кондиціонер Gree серії Stage Inverter GWH09QD-S6DBD2A із зимовим комплектом :
  - охолодження у період до +54°С, обігрів до -30°С;
  - наявність двоступеневого компресора для вироблення тепла і холоду;
  - фреон R32;
  - енергоефективність класу А+++;
  - підтримка заданої температури;
  - турбо-режим для інтенсивного обігріву чи охолодження… 
 • Кондиціонер Gree серії Amber GWH09YD-S6DBA2A із зимовим комплектом :
  - охолодження у період до +54°С, обігрів до -30°С;
  - максимально безшумна робота;
  - мінімальна вібрація двигуна;
  - рівномірний розподіл потоку повітря;
  - стійкий до перепаду напруги;
  - фреон R32;
  - енергоефективність класу А+++… 
 • Кондиціонер Gree серії U-CROWN GWH09UB-K3DNA4F із зимовим комплектом :
  - охолодження у період до +54°С, обігрів до -30°С;
  - ультратонкий внутрішній блок з металічним дизайном;
  - функція прискореного обігріву та охолодження;
  - підтримка заданої температури;
  - фреон R32;
  - енергоефективність класу А+++… 
 • Кондиціонер Gree серії Praktik Pro GWH12QC-K3DNA2G із зимовим комплектом :
  - охолодження у період до +43°С, обігрів до -20°С;
  - енергоефективність класу А+;
  - рівномірний розподіл потоку повітря;
  - наявний модуль wi-fi;
  - фреон R410А…

Вибір кліматичної техніки на ринку величезний і простим людям стає все складніше купити кондиціонер, який максимально відповідатиме їх вимогам. Тому треба розуміти, що вартість кожного буде залежати від тих параметрів, які стоять на першому місці для вас. Ми пропонуємо звернутися до наших спеціалістів за індивідуальною консультацією, щоб точно дізнатися, що вам підходить.

Прогрес набирає максимальної швидкості і в сучасному світі використовувати електроенергію потрібно раціонально і грамотно. Інверторні кондиціонери чудово з цим справляються, значно знижуючи витрати на електроенергію. Крокуйте у ногу з часом разом з «Територією Сервісу», щоб не стати заручниками застарілих видів опалення.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід