Розумний дім – розумне керування опаленням

Ми живемо у світі, де замість нас прибирає робот-пилосос, пральна машина пере і сушить одяг, автомобіль самостійно паркується – і все це завдяки розумним технологіям. З кожним роком все більше уваги приділяється людському комфорту. Але чи замислювалися ви коли-небудь над тим, щоб зробити більш комфортним своє житло, встановивши розумну систему опалення?

Повноцінна багатозональна система опалення з високою ефективністю, інтелектуальним логічним керуванням і максимальною гнучкістю – це, перш за все, про ваш комфорт. Завдяки такій системі ви більше не перейматиметеся тим, що відправившись у подорож чи відрядження раптом згадаєте, що не вимкнули або не увімкнули опалення, бо зможете це зробити самостійно за допомогою програми, під`єднаної до вашого смартфона чи іншого гаджета.

Сучасні розумні пристрої для дому дозволяють нашим повсякденним справам чудово справлятися самостійно. Вони також допомагають добряче заощаджувати наші гроші, оскільки працюють тільки за потреби. І це лише декілька з найважливіших причин, щоб задуматися про автоматизацію системи опалення для власного будинку:

 • ОПТИМІЗАЦІЯ МІКРОКЛІМАТУ – ви можете запрограмувати систему управління опаленням так, щоб вона самостійно регулювала температуру відповідно до вашого щоденного розкладу та вподобань;
 • ЕКОНОМІЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ – витрати прямо зараз стрімко зростають. Від палива до їжі все дорожчає, але автоматизація опалення з правильним налаштуванням допомагає споживати енергію розумно і раціонально;
 • ВІДДАЛЕНИЙ ДОСТУП – оскільки «розумне опалення» підключається до Інтернету, ви можете отримати доступ до своїх налаштувань і коригувати їх з будь-якого місця за допомогою смартфона, планшета чи ноутбука;
 • СПОВІЩЕННЯ БЕЗПЕКИ – така функція допомагає вам бути вчасно проінформованим, щодо роботи обладнання (відключення електроенергії, системний збій, тощо), щоб маленькі проблеми не перетворилися на великі;
 • ТУРБОТА ПРО ЗДОРОВ'Я ТА ПЛАНЕТУ – підвищення енергоефективності системи опалення не тільки заощадить ваші гроші, але й допоможе захистити навколишнє середовище, зменшивши шкідливі викиди;
 • НАДІЙНІСТЬ ТА ДОВГОВІЧНІСТЬ – щоразу, коли ви інвестуєте у свій будинок, ви хочете бути впевнені, що ваші гроші витрачені з користю. Ви переконаєтеся, що автоматизація системи опалення працюватиме ефективно і надійно протягом багатьох років, продовжуючи термін служби самого обладнання.

Відчуття температури – річ дуже індивідуальна. Одній людині може бути занадто холодно, а іншій – занадто тепло, навіть якщо вони знаходяться в абсолютно однакових умовах. Звичайно, керувати опаленням можна вручну, але однозначно більш ефективним рішенням буде встановити домашню автоматизацію системи опалення і довірити цю справу нашій компанії, адже ми дуже тонко відчуваємо потреби кожного клієнта і налаштуємо для вас оптимальний мікроклімат.

Інженерно-сервісна компанія «Територія Сервісу», що в Івано-Франківську, спеціалізується на продажі, проектуванні, професійному встановленні та обслуговуванні систем опалення, призначених для будь-якого виду нерухомості.

 • Наша компанія пропонує доступні, надійні та концептуальні рішення для опалення будинків у Івано-Франківській області та займається встановленням і оптимізацією різних видів опалювальних систем: водяних, електричних, повітряних та комбінованих за допомогою теплових насосів.
 • Маючи багаторічний досвід роботи в цій галузі та широкі знання, ми використовуємо обладнання та матеріал преміум-класу з усвідомленням того, що все це безпосередньо впливає на термін служби та якість роботи всієї системи опалення загалом.
 • Мова йде про поліпропіленові, металопластикові труби та фітинги, надійну теплоізоляцію, брендові та дизайнерські радіатори опалення, європейські опалювальні котли (газові конденсаційні, електричні, твердопаливні) та ефективні різновиди теплових насосів, загальновизнаних на міжнародному інженерному ринку.
 • Надаємо комплексний спектр послуг від проектування та технічних розрахунків і аж до простого кліку в телефоні для автоматизації системи опалення під «Розумний дім».
 • Завдяки чудовій майстерності та діджиталізованій обізнаності встановлюємо різноманітні інтелектуальні засоби керування опаленням, щоб ваш будинок був максимально енергоефективним і все робив замість вас.
 • Для досягнення найвищої якості обслуговування ведемо безперервний та тісний зв`язок з клієнтами, щоб ви були в курсі всіх етапів просування і прозорості роботи.
 • Наша професійна команда надає безкоштовну оцінку встановлення та підбір найкращих варіантів опалення саме для вашого будинку.

Пам’ятайте, що сучасне опалення може зробити набагато більше, окрім своїх традиційних функцій. Тому, що сучасні системи опалення поєднують в собі ефективність, універсальність, інтелектуальність та надійність. І для кожної будівлі у нас знайдуться відповідні рішення.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід