Сонячні колектори Vitosol

Як працюють сонячні колектори?

Колектор, якщо це вакуумні трубчасті колектори працює за принципом "теплової трубки", при якому теплоносій геліосистеми не має прямого контакту з теплоносієм в абсорбері. Натомість, теплоносій в абсорбері випаровується, а при переході в рідкий стан він віддає своє тепло теплоносію геліосистеми через теплообмінник Duotec із подвійними трубками. Такий принцип дії забезпечує оптимальну передачу тепла.

Що входить до сонячної теплової системи?

Сонячна теплова система складається з таких компонентів:

  • Сонячні колектори, бувають двох видів - плоскі та трубчасті;
  • Теплоносій;
  • Теплообмінник;
  • Резервуар для нагрівання води;
  • Бівалентна ємність

У чому різниця між плоским колектором та трубним колектором?

Колектори надзвичайно легкі для монтажу. Вбудовані труби подавальної та зворотної магістралей дозволяють надійно змонтувати великі площі з багатьох блоків, використовуючи гнучкий штекерний з'єднувач із нержавіючої сталі. До дванадцяти сонячних колекторів легко з'єднуються між собою.

Пласкі колектори універсальні для монтажу на дахах, для інтеграції в поверхню даху, або для монтажу в припіднятій позиції на пласких дахах. Система швидкого монтажу від Viessmann складається з компонентів, що витримують статичні навантаження й захищені від корозії, виготовлені з нержавіючої сталі та алюмінію.

Вакуммний трубчатий колектор особливо вартий застосування в умовах обмеженого простору для монтажу. Завдяки індивідуальному налаштуванню позиції кожного абсорбера на +/– 25 градусів, навіть при не надто вигідному розташуванню колектора відносно Сонця можна досягти продуктивності, вищої за середню.

З чого виготовлені плоскі колектори?

Наші плоскі колектори Vitosol виготовлені з легкого і прозорого антирефлекторного скла та корозійно - і УФ - стійких матеріалів. Ці фактори забезпечують високу експлуатаційну надійність та тривалий термін служби.

Всі сонячні колектори захищені розумним шаром абсорберу від перегріву. Технологія ThermProtect, запатентована компанією Viessmann, при досягненні певного рівня температури блокує сприйняття колектором подальшої енергії.

Чи достатньо в Україні сонячного тепла?

Хоча Україна не забезпечена сонячним теплом цілий рік, в нас його достатньо в теплу пору року, крім того наші сонячні теплові системи працюють і в хмарну та похмуру погоду. Географічне розташування України сприятиливе для реалізації проектів сонячної енергії. За ступенем інсоляції Україна значно перевершує визнаного європейського лідера в сонячній енергетиці - Німеччину

Що відбувається, коли сонце не забезпечує достатньо тепла?

Крім сонячних панелей, як резервне джерело використовується котел або ж тепловий насос. Якщо  сонячного тепла недостатньо, і панелі не нагрівають воду до потрібної температури,  то для нагріву вмикається котел.

Скільки можна заощадити за допомогою сонячної теплової системи?

Використовуючи сонячні колектори, ви можете заощадити до 60% від вартості електроенергії, що витрачається на нагрівання води.

Чому я повинен вибрати сонячні теплові системи саме компанії Viessmann?

Ми виготовляємо сонячні панелі більше 30 років, використовуючи матеріали найвищої якості. На сьогодні у світі встановлено більше 1 мільйону сонячних систем Viessmann, що є гарантією їх ефективності, продуктивності та надійності.

Сонячні теплові системи - екологічно чисто і вигідно!

Використання сонячної енергії входить до числа найбільш екологічно чистих енергетичних перетворень, які можна уявити. Отже, встановлення сонячних колекторів збереже і навколишнє середовище  і баланс на вашій банківській картці.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід