«Територія Сервісу» - лідер в галузі системи кондиціонування

Кондиціонер у сучасному світі – це більше не розкіш. Аномально спекотне літо стає більш поширеним явищем у Європі, тому наявність системи кондиціонування стає життєвою необхідністю. Не менш важливою необхідністю є також надійна компанія, що подбає про встановлення енергоефективних кондиціонерів та забезпечить найвищою якістю обслуговування.

Інженерно-сервісна компанія «Територія Сервісу» надає послуги професійного монтажу систем кондиціонування у Івано-Франківську та області: спліт, мультиспліт, канальних та касетних. В нашому інтернет-магазині представлений  широкий асортимент побутових, промислових та напівпромислових кондиціонерів, які можна використовувати цілий рік як на охолодження, так і на опалення.

Наша компанія працює на ринку 5 років поспіль, а наші співробітники мають понад 10 років досвіду роботи у кліматичній галузі. Незважаючи на достатній досвід і значну кількість позитивних відгуків, нашою головною метою завжди залишається постійний розвиток, щоб збільшувати кількість задоволених клієнтів, надаючи послуги найвищої якості. Саме завдяки нашому ентузіазму, професіоналізму та цікавості до вивчення нових енергоефективних систем кондиціонування нам довіряють!

Команда «Територія Сервісу» складається з досвідчених професіоналів, для яких немає нічого неможливого! Складний монтаж? Бувають і такі, але ми завжди доведемо справу до кінця. Різноманітність місць, де ми встановлюємо кондиціонери, вражає: будинки, квартири, комерційні та промислові приміщення, готелі, ресторани, пекарні, торгові центри...

Кожен будинок, квартира чи комерція відрізняються один від одного, і ми розуміємо, що один тип кондиціонера може бути ідеальним для одного приміщення, але він може зовсім не відповідати потребам іншого. Наші спеціалісти з монтажу систем  кондиціонування підберуть для вас ідеальний варіант, враховуючи всі технічні та індивідуальні особливості.

Чому варто працювати з нами:

 • ПРОФЕСІЙНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
  Наша команда надає професійну консультацію у виборі системи кондиціонування для різних типів будівель.
 • БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД
  Ми завжди забезпечуємо професійний та швидкий монтаж на основі наших знань і багаторічного досвіду.
 • ПІДТРИМКА 24/7
  Наші менеджери завжди на зв’язку, щоб вчасно відповісти на будь-які ваші запитання.
 • ПРИВАБЛИВІ ЦІНИ
  Ми пропонуємо дуже привабливі ціни на всі кондиціонери, а також послуги, пов'язані з установкою та їх технічним обслуговуванням.
 • ТОП БРЕНДІВ
  У нашій пропозиції представлені пристрої від найкращих виробників, таких як: Neoclima, Samsung, LG, Toshiba, Osaka, Gree, Haier, Cooper&Hunter, Leberg, Midea...
 • СУЧАСНИЙ ІНСТРУМЕНТ
  Під час монтажу ми використовуємо якісний інструмент, ретельно та акуратне виконуємо роботу.
 • ПОСТІЙНЕ УДОСКОНАЛЕННЯ
  Кожного дня ми удосконалюємося і використовуємо новітні технології, щоб гарантувати найвищу якість роботи.
 • ГАРАНТІЯ НА РОБОТУ

Ми дбаємо про те, щоб ваш кондиціонер працював бездоганно протягом тривалого часу.

 

Івано-Франківськ – місто, яке дедалі більше забудовується і буквально кожен власник хоче забезпечити собі комфортний мікроклімат на довгі роки. Наша компанія надає комплексні послуги у сфері кондиціонування, починаючи від консультацій на етапі будівництва\проектування, і закінчуючи регулярним обслуговуванням.

Не забувайте про те, що найкращий спосіб отримати максимальну віддачу від системи кондиціонування – це забезпечити її належне обслуговування. Як і ваш автомобіль, планове технічне обслуговування запобігає поломкам і продовжує термін служби обладнання. Компанія «Територія Сервісу», окрім монтажу кондиціонерів у Івано-Франківську, надає щорічне технічне обслуговування, що включає регулярну перевірку рівня фреону, чистку фільтрів та своєчасне усунення будь-яких потенційних проблем, перш ніж вони переростуть у глобальну проблему.

Ніколи не займайтеся самодіяльністю. Кондиціонери найбільше довіряють рукам професіоналів. Інвестуйте свої гроші правильно і замовляйте професійне встановлення кондиціонерів від «Території Сервісу», заощаджуйте гроші та будьте спокійні, знаючи, що ваша система кондиціонування працює належним чином. Не чекайте, поки настане спекотне літо. Зателефонуйте до нас вже зараз, щоб дізнатися більше про варіанти системи охолодження. Наша команда експертів із встановлення кондиціонерів докладе всі зусилля, щоб забезпечити вам максимальний комфорт.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід