«Територія Сервісу» - ваш партнер з обслуговування теплових насосів

Система опалення, яка працює за допомогою теплового насоса, – це одна з найбільш ефективних та універсальних інвестицій у власний будинок, забезпечуючи прохолодну температуру влітку та тепло взимку. Кожного дня все більше українців обирають теплові насоси, як найкращий варіант опалення для свого житла. А все тому, що завдяки тепловому насосу немає необхідності у встановленні окремого джерела живлення змінного струму для обігріву та охолодження. Він один повноцінно виконує всю роботу.

Однак багатофункціональність теплових насосів має і свої мінуси. У той час, коли кондиціонери вимикають взимку, а обігрівачі – влітку, тепловий насос працює цілий рік без перерви, приймаючи на себе навантаження від обох сезонів. І за рахунок цього теплові насоси, як і будь-яка інша техніка після тривалого та інтенсивного використання, стають більш схильні до зносу та технічних поломок. Власники будинків мають не забувати про те, що тепловий насос також потребує догляду та пильної уваги і повинні обов’язково забезпечувати регулярне технічне обслуговування всієї системи опалення. У разі несправності важливо знати, що поруч з вами є надійний і компетентний партнер!

Наша компанія вже багато років поспіль займається встановленням систем опалення, вентиляції, кондиціонування в Івано-Франківську та області, продажем супутніх товарів, їх ремонтом та технічним обслуговуванням. Ми маємо значний досвід роботи в цій галузі та знаємо, що потрібно для якісної роботи обладнання – своєчасний ремонт і сервісне обслуговування, який вам і пропонуємо.

Наші сервісні інженери мають хороші навички, досвід та рівень підготовки, необхідні для встановлення, ремонту та/або заміни систем теплових насосів. Ми подбаємо про те, щоб ваш тепловий насос знову запрацював.

Проводити діагностику теплового насоса рекомендуємо принаймні раз на рік. Але якщо ви помітили бодай найменшу проблему з системою, слід негайно звернутися до нас за допомогою!

Які ознаки вказують на те, що з тепловим насосом щось не так?

  • Якщо ваші рахунки за електроенергію різко зростуть, але споживання залишиться незмінним – це перша ознака того, що вам потрібно перевірити систему опалення.
  • Під час роботи теплового насоса ви запідозрили гнилий, горілий запах чи будь-який інший. Це можуть бути ознаки утворення цвілі всередині обладнання, проблем з електрикою чи навіть витоків газу.
  • Тепловий насос неефективно опалює або охолоджує. Це часто свідчить про засмічення повітряних фільтрів у вентиляторах.
  • Тепловий насос працює короткочасно або часто вмикається та вимикається. Проблема може бути з термостатом або компресором.
  • Тепловий насос видає дивні звуки. Це може бути несправний двигун або ремінь вентилятора.
  • Не перемикаються режими залежно від сезону. Це свідчить про серйозний збій системи, що вимагає переналаштування. 

Тепловий насос — це дуже складна система, яка працює за принципами, подібними до холодильника, і ніколи не варто ремонтувати їх самостійно! Сучасні теплові насоси мають складні плати керування, що використовують комп’ютерні алгоритми і без спеціального навчання, підготовки та відповідних інструментів вам не впоратися! Оскільки симптоми несправності теплового насоса можуть мати різні причин, вам знадобиться досвідчений фахівець, який знає, як розібратися в корені проблеми.

Наша компанія рекомендувала, рекомендує і буде продовжувати рекомендувати теплові насоси для ефективного, енергозберігаючого виду опалення і охолодження. Наша планета також подякує за ваш вибір, оскільки робота теплового насоса не шкодить довкіллю і не забруднює атмосферу вуглекислим газом. Поглинаючи та передаючи теплову енергію з повітря в компресор, тепловий насос обігріває та охолоджує дім повністю без спалювання шкідливого палива, забезпечуючи екологічний контроль температури в приміщенні.

Для нас немає значення, чи у вас тепловий насос повітря-вода, чи грунт-вода, бренду Vaillant, Viessmann, Gree, LG, Mycond, Bosch, Cooper&Hunter тощо – фахівці «Території Сервісу» завжди до ваших послуг. З нами ви можете бути впевнені, що ваш тепловий насос отримає належне обслуговування і буде якісно відремонтований у разі несправності!


 

 

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід