Твердопаливне опалення – сміливий крок до економії!

«Яку систему опалення вибрати для будинку?» – тема безкінечна. Стандартним варіантом залишається газовий або електричний котел, але багато хто навіть не задумується, що система опалення будинку твердопаливним котлом теж досить ефективна. Звісно, що кожен господар шукає раціональний та вигідний для себе варіант опалення, тому ми готові допомогти вам у правильному виборі. 

Основні причини зростання популярності опалення на дровах:

 • Головним у системі опалення завжди буде виступати котел, у нашому випадку твердопаливний. Водяне опалення на дровах користується чималим попитом завдяки вигідності та простоті.

  Схема водяного опалення твердопаливним котлом така:
  - котел за допомогою дров чи іншого виду палива нагріває воду
  - гаряча вода через труби за допомогою примусової або природньої циркуляції рухається через труби до нагрівальних елементів: радіатори, конвектори, тепла підлога тощо
  - там вода віддає своє тепло та нагріває повітря у кімнатах
  - під час цього вистигає і через труби повертається назад до котла, де знову нагрівається. Таким чином відбувається замкнута система опалення.

  *Для гарячого водопостачання разом із твердопаливним котлом додатково встановлюється бойлер непрямого нагріву та циркуляційний насос.

 • Система опалення твердопаливним котлом за витратами на паливо у кілька разів економніша за газову чи електричну системи.
  Сучасні ціни за комунальні послуги безпосередньо впливають на вибір системи опалення вашого будинку. Опалення пелетами та дровами залишаються найдешевшими джерелами нагрівання.
 • Керувати тепловою потужністю сучасних твердопаливних котлів зовсім нескладно і після налаштування їх можна залишати без нагляду протягом тривалого часу.
 • Система опалення твердопаливного котла може мати додаткові джерела обігріву.
  Мається на увазі опалення двома котлами: газовим і твердопаливним, або електричним і твердопаливним. У поєднанні з додатковими джерелами обігріву робота твердопаливного котла відзначається високим рівнем ККД, комфорту та мінімальними комунальними витратами.
 • Процедура встановлення твердопаливного котла, на відміну від газового або електричного, не вимагає дозволу від газконтори та збору нескінченної кількості документів.
 • Монтаж опалення твердопаливним котлом обійдеться дорожче за опалення газовим чи електричним. Але за рахунок низької вартості на дрова, кошти окуповуються протягом кількох років.
 • За способом згорання твердопаливні котли розрізняють довготривалого горіння, піролізні, пелетні та комбіновані. Ви можете обрати, який тип опалення твердопаливними котлами вам підходить найбільше.
 • Термін експлуатації твердопаливного котла становить приблизно 10-15 років. Але без регулярного щорічного чищення ККД може зменшитися на 20-25%. Для того, щоб твердопаливний котел зміг так довго прослужити власнику, потрібно:
  - чистити топку, димохід та сам котел не менше 1-2 рази на рік;
  - перед опалювальним сезоном перевіряти корпус котла на наявність пошкоджень;
  - постійно слідкувати за температурою теплоносія;
  - не зловживати паливом з високою вологістю;
  - очищувати та пом'якшувати воду, щоб максимально позбутися домішок і солей.
  Обов'язковою вимогою опалення дровами є необхідність виділення окремого приміщення (котельні), в якому стоятиме все обладнання.

Опалення приватного будинку твердопаливним котлом справді є економічно вигідним. Але придбати твердопаливний котел – це ще не означає, що ви одразу почнете економити. Після правильного підключення твердопаливного котла до системи опалення спеціалістами сервісної компанії ви побачите результат вже через декілька місяців.

Якщо ви хочете придбати твердопаливний котел, але заплуталися у моделях, звертайтеся до компанії «ТЕРИТОРІЯ СЕРВІСУ» за порадою. Ми підберемо для вас оптимальний варіант та розповімо всі плюси і мінуси цього обладнання.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід