ВИБІР ВОДОНАГРІВАЧА ДЛЯ ДОМУ

Для того, щоб купити надійний бойлер необхідно добряче розібратися у його різновидах, характеристиках та перевагах.

Ви обираєте – ми професійно встановлюємо та надаємо гарантію.

ЗА СПОСОБОМ НАГРІВУ ВОДОНАГРІВАЧІ БУВАЮТЬ:

ЕЛЕКТРИЧНІ – пристосовані для великого обсягу води та низького енергоспоживання. На відміну від газових вони спрямовують все своє тепло безпосередньо на будинок і при згорянні не виділяють речовини, що виходять через вентиляційні труби, тим самим марнуючи теплову енергію. Якщо у Вашому будинку проблеми з газовим підключенням – то цей вид водонагрівача буде для Вас ідеальним рішенням. Щоб зрозуміти як працює електричний водонагрівач, пригадайте спосіб роботи електрочайника, – принцип той самий, лише розрахований на значно більшу кількість води.

ГАЗОВІ – ефективність їх роботи залежать від прямого централізованого постачання газу, оснащуються камерою згорання відкритого або закритого типу. Вони набагато потужніші і швидко нагрівають необмежену кількість води, менші за розмірами на відміну від електричних. Найбільшою перевагою газового водонагрівача є економність, адже якщо брати до уваги річний розрахунок споживання тепла, то використання газового обладнання буде дешевшим за електричне. Також він досить безпечний у користуванні. У випадку ймовірних несправностей робота колонки блокується автоматично і не призведе до неприємних наслідків.

НЕПРЯМОГО НАГРІВУ – встановлюються лише при наявності іншого нагрівального обладнання – котла. Цей тип водонагрівача набагато економніший, а саме в опалювальний сезон. Нагріває досить велику кількість води, але трохи довше за попередні, хоча цей показник залежить від площі теплообмінника. 

КОМБІНОВАНІ – суть їхньої роботи полягає у можливості підключення як до котла, так і до електричного ТЕНа. Тобто взимку і в опалювальний сезон воду можна нагрівати за допомогою котла, а влітку, коли опалення відключене – за допомогою електрики. Цей тип водонагрівача трішки складніший у встановленні, вимагає високої професійної практики підключення, але набагато економніший у користуванні. 

ЗА ПРИНЦИПОМ РОБОТИ:

НАКОПИЧУВАЛЬНІ – мають хорошу термоізоляцію, завдяки чому нагрівають велику кількість води, висока температура якої довший час підтримується у баці. Можуть постачати одночасно гарячу воду по різних встановлених точках. Однією з переваг є його економність, адже при нагріванні великої кількості води за певний час витрачається менше електроенергії, ніж у проточних, де вода нагрівається миттєво. Ще одним плюсом є те, що гаряча вода може тривалий час зберігатися у випадку відключення електроенергії. Мінус – схильні до корозії, тому необхідно звертати увагу на наявність сухого ТЕНа, який немає прямого контакту з водою і на ньому не утворюється накип і який прослужить довше, на відміну від мокрого ТЕНа. https://trs.if.ua/atlantic-ego-steatite-80-vm-080-d400-1-bc-1200w

ПРОТОЧНІ – практичні у використанні за рахунок швидкісної подачі води. Набагато компактніші та менші за розмірами, аніж накопичувальні, бо не мають нагрівального бака. Перевагою є те, що можна нагрівати необмежену кількість води та власноруч встановлювати температуру нагріву. Але, щоб користуватись постійно гарячою водою необхідно врахувати той момент, що не кожна електропроводка витримає таку силу напруги. Їх зазвичай встановлюють на короткий термін споживання, адже для більшої експлуатації вони не пристосовані. 

НАЛИВНІ – найпопулярніший варіант для дачників у літню пору. Ефективність їхньої роботи не залежить від системи водопостачання, вода нагрівається за допомогою газу, електрики або твердого палива. Мінус – воду потрібно наливати самостійно і нагрівається вона не так швидко як попередні. Цей вид водонагрівача простий і надійний у користуванні, не вимагає частого технічного огляду, але при значній тривалості користування руйнується покриття і таким чином утворюється корозія. Тому потрібно час від часу покривати бак фарбою і при тривалому від’їзді з дому зливати воду.

ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ СУХОГО І МОКРОГО ТЕНА

ТЕН – тепловий нагрівальний елемент бойлера. Його функціонування є найголовнішим для того, щоб бойлер на 100% виконував свою основну роботу і якісно нагрівав воду.

СУХИЙ ТЕН практично облаштований настільки, що він немає прямого контакту з водою і на ньому не утворюється накип. У цьому його найбільша особливість та перевага. Наприклад, при сухих ТЕНах фірма Atlantic випустила новинку – стеатитову (Steatite) технологію. Суть її роботи полягає у наявності мінералу природного походження, який має дуже високі показники теплозбереження, захищає металеві елементи від перегріву і корозії. Сухий ТЕН не вимагає частого технічного обслуговування і за рахунок того, що він не контактує безпосередньо з рідиною, ресурсом для нагріву може бути і погана за якістю вода.

МОКРИЙ ТЕН – безпосередньо працює і контактує з рідиною. Його температура така сама як і температура рідини. Він миттєво нагріває воду, але його довгостроковість роботи набагато нижча, бо за рахунок цієї функції швидше з’являється накип та утворюється корозія. Наявність мокрого ТЕНа змушує частіше звертатися за технічним обслуговуванням. 

Щоби бути спокійним і не помилитися у виборі бойлера звертайтеся до наших спеціалістів «Території Сервісу». Вони без труднощів підкажуть Вам на що треба звернути увагу, професійно встановлять і виконають всю технічну роботу. Ми економимо Ваш час та дбаємо про безпеку.

За детальнішою інформацією телефонуйте за номерами:

+38 (096) 806-96-39 

+38 (099) 395-32-44

м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 179

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід