Відключення від центрального опалення та перехід на індивідуальне

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК АКТИВНО ПЕРЕХОДИТЬ НА ВСТАНОВЛЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ОПАЛЕННЯ!  

Причиною розвитку такої тенденції цьогоріч стала офіційна заява Руслана Марцінківа про фізичне виснаження місцевої котельні, що забезпечувала теплом та гарячою водою велику кількість житлових будинків. «Термін експлуатації та користування тепловими мережами надалі неможливе», – запевняє мер. Тому, міська рада прийняла рішення про відключення певних будинків від централізованого опалення у три етапи. До першого з них потрапили тридцять вісім будинків, а це близько дві тисячі квартир і більше трьох тисяч занепокоєних господарів, які не знають Що далі робити? і Куди звертатися?  

ЗА ОПАЛЕННЯ ТРЕБА ЗАПЛАТИТИ ЧИМАЛІ ГРОШІ!

Це факт, але мешканцям обіцяють одноразову матеріальну допомогу у розмірі 50 000 гривень на підключення індивідуального опалення та заміну внутрішніх і зовнішніх мереж. Дрібниця, але маємо підстави вважати, що люди і цьому вдячні. Проте, гроші просто так з неба не падають. Мерія висунула свої умови :

1. Обрати найсміливішого з житлового будинку, який буде представляти зацікавленість співвласників і вирішуватиме всі питання.

2. Надати йому копії документів для подачі в ЦНАП :
- технічні умови відключення від ЦО
- технічні умови переобладнання газапостачальної системи або тимчасове під’єднання до електромережі для користування електроустановками
- копію проєкту гідравлічного прорахунку газових мереж будівлі
- копію проєкту на заміну загальної газової мережі будівлі

3. Після подачі цих документів звернутися особисто до ЦНАПу із заявою та копіями своїх документів (паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків, документ про право власності на квартиру, реквізити банківської картки).  

Детальніше про процес від’єднання від централізованого опалення від самого початку можна переглянути тут.

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ – ЦЕ ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ!

Перехід на «індивідуалку» може здатися складним завданням, оскільки вимагає значних витрат часу та ресурсів. Але ви заслуговуєте на комфортне життя і саме зараз робите правильний вибір та вигідну інвестицію у своє майбутнє. Компанія «ТЕРИТОРІЯ СЕРВІСУ» підтримує вас у цьому!
Ось як зміниться ваше життя без центрального опалення :

 • Економія коштів: ви платите лише за використання тепла своєї квартири, а не за опалення всього будинку.
 • Вища ефективність: індивідуальна система опалення більш ефективна, ніж централізована, оскільки вона призначена для конкретних потреб і побудована на використанні більш ефективних технологій.
 • Заощадження енергії: індивідуальне опалення дозволяє вам ефективніше використовувати енергію, оскільки ви будете регулювати температуру в різних кімнатах зокрема. Це також дасть можливість контролювати власні витрати.
 • Незалежність: встановивши індивідуальне опалення ви отримаєте безперебійний доступ до гарячої води і незалежність від початку та закінчення опалювального сезону.
 • Надійність: система індивідуального опалення має довгий термін експлуатації і надійно буде забезпечувати вас теплом та гарячою водою протягом багатьох років.
 • Зручність обслуговування: ви зможете самостійно контролювати стан вашої опалювальної системи і проводити технічне обслуговування за необхідності.
 • Екологічність: завдяки газовим конденсаційним котлам, котрі працюють за новими технологіями, ви зменшите негативний вплив на довкілля, оскільки зменшаться шкідливі викиди газів.

*Запам’ятайте, якщо правильно встановити та належно користуватися індивідуальним опаленням, воно забезпечить вам набагато більше переваг!

МИ ПРОПОНУЄМО КОМПЛЕКСНІ ТА АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОПАЛЕННЯ КВАРТИРИ!

«ТЕРИТОРІЯ СЕРВІСУ» – успішна інженерно-сервісна компанія Івано-Франківська, яка спеціалізується на комплексних рішеннях, що поєднують встановлення найефективніших систем опалення, водопостачання, каналізації, вентиляції та кондиціонування. Інтегрованість нашої роботи полягає у :

 • створенні відповідного інженерного проєкту з урахуванням всіх тепловтрат
 • використанні інсталяційних елементів та обладнання авторитетних брендів
 • індивідуальним підходом для удосконаленої роботи кожного механізму
 • адаптації до потреб користувачів у поєднанні з технічними можливостями будівлі
 • ретельного планування якісної роботи всієї системи для забезпечення максимальної економії…

Довірити весь проект, доставку обладнання та монтаж одній компанії – це однозначно наша найбільша перевага. Ми беремо на себе велику відповідальність і даємо гарантію на свою роботу та обладнання. Здійснюємо пусконалагоджувальні роботи а також надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Індивідуальне опалення – це ціла система, що складається з багатьох важливих елементів. Ми подбали про те, щоб задовольнити потреби кожного клієнта, забезпечити усім необхідним і тому максимально наповнили асортимент інтернет-магазину опалювальним обладнанням :

Обираючи нашу компанію, ви отримаєте найкращу конфігурацію індивідуальної опалювальної системи з найменшими експлуатаційними витратами, тому що ми впевнено крокуємо у ногу з новітніми технологіями, які з'являються в інженерній галузі. Перегляньте проєкти, які ми вже зробили  і будьте впевнені у нашій професійності та надійності.

 

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід