Виклик Сантехніка

Сантехнік на дім

Виклик сантехніка на дім - 200 грн + робота

Викликати спеціаліста +38 (096) 806-96-39 +38 (099) 395-32-44

ШВИДКО ТА ЯКІСНО ВИКОНУЄМО ЛЮБІ САНТЕХНІЧНІ РОБОТИ

Усунення несправностей

Встановлення сантехніки

Встановлення водонагрівачів

Встановлення пральної та посудомийної машини

Монтаж та заміна труб та інше

Ви можете переглянути
Інші наші роботи

Ознайомитись з цінами та переглянути більше послуг Ви можете тут:

Перегляд послуг
Виклик спеціаліста
+38 (096) 806-96-39
+38 (099) 395-32-44

 

Проблеми з сантехнікою можуть трапитися з будь-ким у будь-який час, в тому числі посеред ночі, у свято чи на вихідні. Зазвичай вони виникають тоді, коли ви найменше їх очікуєте і ситуація може дуже швидко погіршитися, якщо вчасно не скористатися послугами сантехніка. Тому, коли ви покличите нас на допомогу, наші сантехніки докладуть всіх зусиль, щоб вчасно приїхати і швидко вирішити проблему.

Ваша сантехніка для ванної кімнати, та водопровідна система загалом, знаходяться у надійних руках. Для нас жодна робота не є занадто великою чи надто дріб`язковою, наприклад, монтаж і розміщення сантехніки у ванній чи просто ремонт сантехніки, – наші послуги сантехніка в Івано-Франківську гарантують високоякісне обслуговування та однакову індивідуальну увагу до всіх проблем. Сантехнік знає, що ваші потреби стоять на першому місці, і тому виконує кожну роботу з максимальним професіоналізмом та повагою.

Якщо ви помітили проблему з водопроводом у вашому домі чи на підприємстві і розумієте, що вам потрібен сантехнік, не хвилюйтеся. Наш майстер по сантехніці завжди поруч, щоб вам допомогти. Не залежить від того, чи треба відремонтувати унітаз, почистити каналізацію, зробити повну розводку сантехніки в ванній кімнаті або поремонтувати бойлер, виклик сантехніка – це хороше рішення. 

Наш сантехнік – це людина, яка дотримується вищих стандартів, використовуючи новітні інструменти та перевірені методи, щоб ефективно вирішити навіть найскладніші роботи.

Чимало власників будинків і підприємств, які використовували послуги сантехніка Івано-Франківськ, вже довіряють нашим знанням і досвіду, і ми можемо вам це підтвердити. Прочитайте відгуки нижче або перегляньте деякі виконані роботи, щоб побачити, як ми допомогли таким самим людям, як ви.

 

Відгуки

Звернулись в Територію сервісу: потрібно було підключити пральну машинку. Попередньо прочитали позитивні відгуки про сантехніка Степана Даткуна. Це людина кваліфікована і професійна. Він не тільки підключив пральну машинку, але і допоміг під'єднати кран для поливу саду, а також паралельно дав цінні поради і полагодив деталі унітазу, які могли сприяти неприємному запаху. Рекомендую Територію сервісу, до якої ми вже не вперше звертаємося. Висловлюю подяку оператору Наталі за поради у виборі майстрів і особлива і щира подяка, Степану Даткуну, як спеціаліста своєї справи)))
Звернулись в Територію сервісу: потрібно було підключити пральну машинку. Попередньо прочитали позитивні відгуки про сантехніка Степана Даткуна. Це людина кваліфікована і професійна. Він не тільки підключив пральну машинку, але і допоміг під'єднати кран для поливу саду, а також паралельно дав цінні поради і полагодив деталі унітазу, які могли сприяти неприємному запаху. Рекомендую Територію сервісу, до якої ми вже не вперше звертаємося!Висловлюю подяку оператору Наталі за пораду у виборі майстрів і особлива і щира подяка, Степану Даткуну, як спеціаліста своєї справи)))

Усі відгуки про наші роботи Ви можете переглянути тут

Дякую Степану за майстерність та допомогу!!!
Велике спасибі сантехніку Степану!
Дуже акуратна і величезна робота була ним зроблена. А головне, якісна!
Рекомендую сантехніка Степана !!!
Дуже акуратно і якісно зробив роботу ,допоміг підібрати матеріали ,швидко вирішив всі проблеми ,які інші майстри і організації не бралися робити!!!
Оцінка 10 з 5 !!!
Щиро рекомендую сантехніка Степана !!!
Велике спасибі,сантехніку Степану.Висококваліфікований спеціаліст швидко, якісно,дуже акуратно працює.Рекомендую.
Дякуємо Степану!
Роботу виконав швидко та якісно.
Крім того у вас дуже чемна та приємна команда:

Степан
Менеджер (дівчина)

Були привітними і все добре пояснили.

По завершенні роботи Степан виписав акт робот і віддав чек на матеріали. Й зручно, що можлива оплата карткою.

Степан зміг дуже швидко відреагувати на проблему, передзвонив, повідомив коли буде, й приїхав у суботу. Це теж приємно тому що ми були без води.
Дуже вдячний пану Ярославу за швидко, якісно та професійно виконану роботу. Ціна дуже приємна.
Хочу дуже подякувати Володимиру П. за прекрасну сантехнічну роботу і Марійці, котра організувала мені такий сервіс за 15 хв))) буду звертатися іще, рекомендую!
Дякую Вам за швидку та якісну роботу! Сантехнік виконав замовлення у зазначений термін, охайно, відповідально та якісно. Послугами задоволена.
Надзвичайно вражена компетенцією сантехніка Степана, вирішив проблему швидко і якісно, хоча більшість санхтехніків з інших компаній пропонували довбати стіни і це понесло б за собою не тільки додаткові витрати, але й час. Дякую за якісний сервіс і поради!!! Буду Рекомендувати!!!
Приємно вражена наданими послугами. Чудово, що маємо в місті відповідальних та компетентних людей. Особлива подяка сантехніку Степану. Професіонал своєї справи. Швидко визначив причину протічки води та усунув її одразу. Всім рекомендую ТЕРИТОРІЮ СЕРВІСУ та їхнього висококваліфікованого працівника.
Добрий день. 12 жовтня 2021 сантехнік Степан, обладнував ванну кімнату санвузлом, по вул. Незалежності 148А. Хотіла подякувати за виконану роботу, результатом дуже задоволена і щаслива що звернулась саме до вас. Степан відміний фахівець, спсибі йому за якість та підхід до мого замовлення.

Відгуки про наші роботи ви можете переглянути тут

Безмежно вдячна вашому сервісу та ,зокрема сантехніку Степану, за екстрений виїзд, швидке та якісне усунення несправностей.... роботою дуже задоволена!!!!!!
Роман Магас
22 Травня 2021 10:48
Анна, дякуємо за ваш відгук.
Дякую Вам за якісне обслуговування !
Роман Магас
22 Травня 2021 10:49
Макс, дякуємо за ваш відгук )
Щиро вдячний за швидку та якісну виконану роботу , окремо дякую Вашим сантехнікам за те що виконали свою роботу акуратно
Роман Магас
22 Травня 2021 10:50
Максим, дякуємо за ваш відгук)
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід