Доставка

Безкоштовна доставка по місту

Безкоштовна доставка

Доставка кур'єром за адресою, яку Ви вкажете при замовлені. Доставка проводиться до входу в будівлю.

Доставка в межах Івано-Франківська та області безкоштовна при замовленні на будь-яку суму.
По Івано-Франккіську доставка більшості товарів здійснюється з 09:00 до 18:00 в робочі дні та з 10:00 до 13:00 в суботу.

Терміни доставки уточнюйте, будь ласка, у менеджера.

Наші співробітники оперативно доставлять замовлення за вказаною Вами адресою у зручний для Вас час і продемонструють цілісність, комплектність і працездатність товару (для пристроїв, що працюють автономно), а також оформлять всі необхідні документи. З міркувань безпеки перевірка товару та товарно-грошовий обмін здійснюються в автомобілі кур'єра.

Великогабаритні товари доставляються до квартири. При наявності ліфта занос товару безкоштовний, за відсутності вартість підйому визначається на місці в залежності від габаритів, маси і складності (15-30 грн / поверх).

Товари, вагою 150 кг і більше (наприклад, твердопаливні котли), доставляються до входу в будівлю без вивантаження з машини. Можливість вивантаження і вартість уточнюйте, будь ласка, у менеджера під час оформлення замовлення.
* Вартість підйому в квартиру може бути відкоригована кур'єрами в залежності від складності заносу.

Доставка по Івано-Франківській області проводиться в усі населені пункти області.

Нова Пошта

Доставка Нова Пошта

Доставка у відділення Нової Пошти. За допомогою доставки Новою Поштою, Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України.

Вартість доставки можна розрахувати на офіційному сайті компанії «Нова Пошта».

В середньому, доставка займає 1-3 дні, під час замовлення наші менеджери узгодять з Вами дату доставки перед відправкою товару. Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки однієї одиниці товару може варіюватися в залежності від ваги і габаритів (від 35 до 250 грн.).

Підйом габаритних вантажів від 30 до 100 кг оплачується окремо. Вартість підйому: 20-60 грн / поверх в залежності від розмірів, ваги товару та складності підйому.

З нашого магазину

Самовивіз товару з виставкового залу за адресою: Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 179

У робочі дні з 09:00 до 18:00, в суботу з 09:00 до 14:00, після узгодження замовлення з менеджером.
Оплата: готівкова, безготівкова.
Так як асортимент товару дуже широкий, ми не можемо весь його розмістити на вітринах виставки. Тому, просимо узгоджувати Ваш візит заздалегідь.