Котли електричні в Івано-Франківську 220/380 V

Знайдено: 1 - 24 серед 68 товарів

Електрокотел для опалення – це альтернативне джерело теплової енергії

Опалення в будинку чи опалення в квартирі здійснюється за допомогою різного опалювального обладнання. Одним із популярних та безпечних вважається електричний котел для опалення. У чому його особливість? Електрокотел для опалення – це альтернативне джерело теплової енергії, що обігріває приміщення за допомогою електрики. Його вважають екологічно чистим видом опалення, тому що він не забруднює повітря, бо не має димоходу. І як висновок, не шкодить навколишньому середовищу отруйними викидами.

Зупинившись на цьому тепловому обладнанні у Вас точно виникнуть питання: «Де у Івано-Франківську купити електричний котел для опалення будинку?», «Чи підходить електричний котел для опалення квартири?», «Якої потужності він повинен бути?», «Чи підходять електрокотли для водяного опалення?», «Електричний котел для опалення будинку ціна, на яку можна розраховувати?»

Котли на електриці не мають обмежень у сфері застосування.

Вони підходять для опалення квартир, приватних будинків, магазинів, ТЦ і так далі. Єдиною вимогою для його повноцінної роботи є хороший та безперебійний стан електричної мережі.

Потужність електричного котла вимірюється за схемою 1 кВТ=10 м2.
Найбільше користуються попитом електрокотли для опалення потужністю до 20 кВт на площу 200м2. Тобто купити електричний котел на 200 квадратних метрів Ви можете без проблем.

За методом нагріву електрокотли для опалення поділяють на електродні, ТЕНові та індукційні. Електродні електрокотли опалення працюють за технологією іонізації рідини. Основна їхня робота полягає у відведенні тепла за допомогою просування змінного струму до теплоносія. Електричні котли для опалення з ТЕНами працюють за рахунок трубчастих нагрівачів, що знаходяться всередині теплообмінника. Власне ці самі ТЕНи і несуть відповідальність за нагрівання теплоносія. Індукційний котел працює за загальновідомим законом електромагнітної індукції. Саме він зможе забезпечити Вам економне електричне опалення. Купити індукційний котел – це означає знизити використання електроенергії за рахунок високого коефіцієнту корисної дії. Цей котел набагато швидше нагріває воду, краще захищений від накипу та не вимагає частого ремонту, оскільки нагрівальні елементи, що знаходяться всередині, несхильні до швидкого зносу.

Котел газ\електрика однаково бувають одноконтурні та двоконтурні. Електричні котли опалення одноконтурні – бюджетний варіант, що призначений лише для системи опалення будинку. Для нагріву води додатково ставиться бойлер. Електрокотли опалення двоконтурні не настільки бюджетні як одноконтурні, проте більш практичні та функціональні. Вони і гарячу воду постачатимуть, і опалюватимуть будинок одночасно. Висновок: електрокотли для водяного опалення підходять як одноконтурні, так і двоконтурні.

Наш інтернет-магазин поважає Ваш вибір і пропонує широкий асортимент якісних та надійних електричних котлів для опалення від перевірених виробників (Hi-Therm, Protherm, Hot Well, Vaillant), які прослужать Вам десятиліттями. Купити електрокотел для опалення можна вже сьогодні та отримати комплексну консультацію від наших менеджерів, щодо правильного розрахунку та підбору потужності. Вас приємно здивують ціни та професійна підготовка наших спеціалістів.

Інтернет-магазин «Територія Сервісу» пропонує вибрати з асортименту саме той електричний котел, який відповідає вашим потребам та вподобанням. Пропозиція включає як простий котел електричний, ідеальний для невеликих приміщень, так і більш потужні електричні котли, що забезпечують комплексні рішення для великих житлових приміщень. Усі котли електричні, які є в інтернет-магазині, відібрані за якістю, надійністю та енергоефективністю. Крім того, перед тим як купити електричний котел, ми пропонуємо клієнтам професійні консультації та технічну підтримку у виборі. Завдяки цьому кожен клієнт може бути впевнений, що, після того як купити електричний котел у Івано-Франківську в «Території Сервісу», він буде оптимально проінформований усім необхідним.

Нехай ваш вибір електричного котла буде легким та вигідним завдяки можливостям, які надає наш інтернет-магазин. Купуйте котел електричний однофазний чи котел електричний трифазний з розумінням та насолоджуйтеся теплом та затишком у вашій оселі!