Про нас

Інтернет-магазин «Територія Сервісу» - це магазин онлайн покупок інженерно-сервісної компанії «Територія Сервісу» . Наша діяльність, як компанії розпочалась 23 листопада 2017 року, отже як ви уже зрозуміли ми працюємо на ринку інженерних і сервісних послуг вже 7 рік. Такий самий період працює і наш онлайн магазин.

Ми пропонуємо великий вибір товарів, як українських так і іноземних відомих виробників у наступних нішах : 

  1. Опалення
  2. Вентиляція
  3. Кондиціонування
  4. Сантехніка
  5. Електрика

Наш онлайн-магазин є одним із підрозділів інженерно-сервісної компанії «Територія Сервісу». Відповідно ми пропонуємо вам не просто придбати у нас продукцію, а готові запропонувати вам і монтаж придбаного у нас обладнання чи інженерної системи в цілому. Спеціалісти нашої компанії зроблять це якісно і надійно. Окрім того, після монтажу, якщо у вас в процесі екслуатації виникнуть труднощі чи несправності, ви завжди зможете звернутися до фахівців нашого сервісного центру «Територія Сервісу», які кваліфіковано проведуть діагностику та усунуть усі проблеми з вашим обладнанням чи системою в цілому. Якщо розглянути більш детально товари, які ми пропонуємо в нашому інтернет-магазині, то це :

 Інтернет-магазини конкуруючи між собою, намагаються зробити свою пропозицію дешевшою за інших. В більшості випадків це марно, тому що  більшість відомих виробників продукції, чи імпортерів в Україні встановлюють рекомендовані роздрібні ціни на свою продукцію, яких необхідно дотримуватися усім учасникам онлайн торгівлі. За допомогою спеціальних програм зі штучним інтелектом вони моніторять онлайн простір, знаходять порушників і вживають відповідні заходи для чесної і прозорої гри на ринку. Тому, якщо ви знайшли ціну в якомусь з інтернет-магазинів суттєво дешевшу за інших, то в кращому випадку ви потрапили на розпродаж, де є ризик останніх залишків товару, які можуть бути не належної якості, а в інших випадках скоріш за все, що такого товару у них не виявиться в наявності, або буде, але по іншій ціні, такій, як у всіх.

Компанія Територія Сервісу завжди дотримується усіх правил ринку, тому в нашому інтернет-магазині навряд чи ви знайдете ціну суттєво дешевшу від інших онлайн ресурсів. Але у нас є одна своя особливість, яка робить наш інтернет-магазин унікальним. А саме:  у нас , практично на всю основну продукцію опалення, вентиляції, кондиціонування, сантехніки і електрики існує акція, де ми пропонуємо безкоштовний, або з великою знижкою, монтаж вашого обладнання і безкоштовну доставку в межах м. івано-Франківська.  Тобто, для прикладу придбавши у нас газовий котел, бойлер чи ванну, ми спочатку вам доставимо це безкоштовно, а саме головне, ми зробимо суттєву знижку на монтаж вашого обладнання, або в залежності від позиції зробимо такий монтаж абсолютно безкоштовно ! Це і відрізняє нас від інших відомих місцевих магазинів чи інших національних онлайн площадок і робить нас більш цікавими для вибору. Коли ви купуєте товар у інших, то й ж самий для прикладу котел газовий, чи бойлер, рушникосушку чи ванну, чи умивальник, вам потрібно витратити час, для того, щоб знайти фірму, яка змонтує вам це і звісно ж оплатити їм цю послугу в повному об’ємі. Ми пропонуємо все і одразу. І в комплексі це виходить суттєво дешевше !

Тому, не зволікайте, а використовуючи акційні пропозиції в інтернет-магазині «Територія Сервісу» завжди купуйте дешевше і вигідніше, ніж у інших. Ми завжди раді Вам )