Бойлери в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 24 серед 422 товари

Бойлер для швидкого підігріву води

Суспільство часто скаржиться на відсутність центрального гарячого водопостачання чи на профілактичні його відключення. Найкращим вирішенням проблеми буде купити бойлер для швидкого підігріву води та забути про «моржування».

Який бойлер купити?

Це питання ставить нам кожен покупець, коли цікавиться таким обладнанням. На сьогоднішній час купити бойлер в Івано-Франківську можна навіть з власного дому. Інтернет-магазин «Території Сервісу» пропонує широкий асортимент бойлерів різних брендів, типів, об’ємів та потужностей за приємними і доступними цінами. Щоб не витрачати багато часу ми пропонуємо звернутися за безкоштовною консультацією до наших менеджерів та купити електричний бойлер з гарантією від виробника і сервісним обслуговуванням.

У залежності від кількості споживачів та призначення бойлери бувають різної ємності (від 10 і до 2000 л). Найоптимальнішим варіантом буде купити бойлер на 80 літрів або купити бойлер на 100 літрів. Такого об’єму вистачить для повноцінного користування водою у ванній та на кухні для двох-трьох осіб.

Великою популярністю декілька років тому користувалися бойлери з мокрим ТЕНом. Термін їх роботи не довготривалий, адже ТЕН безпосередньо контактує із водою, відповідно бойлер стає більш схильним до корозії, частіше ламається та вимагає заміни запчастин. Але досконалості немає меж і на ринку з’явилися бойлери з сухим ТЕНом, які зарекомендували себе на дуже високому рівні. Вже зараз можна купити бойлер з сухим ТЕНом, та не перейматися про появу корозії, частий ремонт нагрівального елемента та низький рівень тепловіддачі. Сухий ТЕН універсальний тим, що знаходиться у спеціальній колбі і не контактує з водою та нагріває її за дуже короткий проміжок часу.

За способом нагріву бойлери поділяють на проточні та накопичувальні.

Накопичувальний бойлер досить швидко нагріває воду та так само довго її зберігає. Проточні бойлери для побутових потреб подають гарячу воду в момент користування, вони зазвичай бувають від 1,5 кВт до 36 кВт. Купити проточний електроводонагрівач частіше хочуть для дрібних кухонних потреб та миття посуду, але їх можна використовувати і для більших потреб. Також накопичувальні бойлери від проточних відрізняються об’ємом. Суто для миття посуду чи рук Вам достатньо буде купити бойлер на 30 літрів або навіть купити бойлер на 20 літрів.  

Як інший варіант можна купити бойлер непрямого нагріву. Що він собою являє? Такий бойлер не має власного джерела тепла, а працює від конкретного теплоносія. Тобто ним може виступати газовий, електричний чи твердопаливний котел (одноконтурного типу), або навіть система центрального опалення. Такі бойлери використовують для великого об’єму води. Тому зазвичай клієнти хочуть купити бойлер 100 л, або навіть і більше 200 л, щоб можна було забезпечити постійну подачу гарячої води. Тобто бойлер непрямого нагріву називають комбінованим, адже він може працювати як від електрики (зазвичай влітку), так і від окремої системи опалення (взимку), або ж і одночасно на два типи нагріву.

Цікавим є також форма бойлера. Клієнти зазвичай обирають круглі бойлери, але вже сьогодні у багатьох магазинах можна купити плоский бойлер, який виглядає набагато пікантніше  і в загальний вигляд кімнати вписується краще.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете багато різноманітних водонагрівачів, серед яких моделі з різною потужністю та функціональністю. Великою популярністю користуються бойлери gorenje, також дуже часто отримуємо запити купити бойлер арістон 80 літрів, atlantic бойлер 80 л, які в багатьох випадках оснащені зручним дисплеєм. Усі наші бойлери Івано-Франківськ – це обладнання високого класу, яке, крім іншого, характеризується енергоефективністю. Тобто тут ви можете бойлери купити з максимальною економією води та енергії в порівнянні з водонагрівачами старої моделі.

Хочете купити бойлер Івано-Франківськ конкретної моделі? А може у вас є додаткові запитання щодо бойлер ціна? У таких ситуаціях «Територія Сервісу» з радістю допоможе Вам підібрати та купити бойлер електричний будь-якого об’єму, чи купити двоконтурний бойлер для розумної економії в різну пору року. Також пропонуємо послуги демонтаж\монтаж бойлера та ремонт.