Душова стійка в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 24 серед 52 товари

Комфорт – це дійсно важлива річ, коли справа стосується вашої ванної кімнати, оскільки ви проводите там багато часу. Перетворіть ваш санвузол у кімнату комфорту та розкоші за допомогою не лише правильно підібраного дизайну сантехнічних меблів, а й аксесуарів для ванної кімнати.

Тримач для душу – це так звана вертикальна рейка, яка кріпиться до стіни. До самого тримача під’єднуються спеціальні насадки, що дозволяють регулювати висоту та кут нахилу душової лійки та від’єднувати її для ручного використання. Тримач для лійки душу особливо корисний для сімейних ванних кімнат, де висоту та кут нахилу потрібно регулювати для окремих членів сім’ї.

Інший тип тримача для душу поєднують зі змішувачами для ванни. Цей тип мініатюрного тримача для душу функціонує лише як сховище для душової лійки у той час, коли вона не використовується, зберігаючи вашу ванну в акуратному, охайному вигляді.

Інтернет-магазин «Території Сервісу» пропонує вам купити тримач для душу в широкому асортименті за приємними цінами. Ми гарантуємо, що наша продукція доповнить естетичність вашої ванної кімнати та зробить більш зручною для користування.