Кондиціонери побутові в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 24 серед 477 товарів

Кімнатні кондиціонери для щоденного користування

Побутові кондиціонери забезпечують ефективний спосіб охолодження вашого будинку у той час, коли температура на вулиці починає підніматися до +30. Ці пристрої складаються з двох компонентів. Зовнішній блок кондиціонера (компресор), встановлюється за межами кімнати, внутрішній блок кондиціонера – всередині кімнати. Внутрішній блок оздоблений так, щоб бути максимально ненав’язливим. Зазвичай має білий колір, який вписується в колір стін або доповнює їх.

Зазвичай для побуту обирають кондиціонери інверторного типу. Інверторний кондиціонер є одним з найбільш поширених та практичних кондиціонерів на ринку. Він забезпечує високоефективне охолодження без перенавантажень самої системи. Простіше кажучи, він працює зі змінною швидкістю охолодження.

До прикладу: традиційний кімнатний кондиціонер працює або на 100% потужності, або на 0%. А от уявіть собі, якби ваш автомобіль працював у двох режимах: їхав би зі швидкістю 150 км/год, або стояв на місці. Звучить не дуже функціонально, правда? Тут важлива змінна швидкість. Це так само вагомо і для вашої системи кондиціонування.

Яку користь приносять кондиціонери інверторні?

Економія : за рахунок помірної швидкості інвекторні кондиціонери можуть допомогти вам заощадити гроші.

Безшумність : увімкнення кондиціонера спліт-системи посеред літньої ночі може трохи налякати вас, але вам не доведеться це відчувати, якщо у системі буде присутній інвертор змінного струму.

Швидке охолодження : кондиціонери кімнатні дуже швидко охолоджують приміщення, поступово переходячи до унормованого режиму.

Екологічність : змінна робота інверторного кондиціонера для дому значно полегшує роботу на планеті Земля. Чому? Тому, що купляючи кондиціонер кімнатний першочергово потрібно знати про шкідливий вплив фреону на навколишнє середовище. Але сучасні кондиціонери інверторного типу використовують фреон R410, який вважається найбезпечнішим для планети і не руйнує озоновий шар. І ви можете бути впевнені у тому, що робота інверторного кондиціонера зі змінною швидкістю ніяк не вплине на екосистему.

У зв’язку з підвищенням цін на газопостачання популярності зараз набирає кондиціонер для обігріву. За безшумністю, простотою роботи та монтажу інвенторні кондиціонери для опалення неможливо перевершити. Також сучасні технології дозволяють придбати кондиціонер в кімнату з мобільним керуванням. Контролювати температуру вашого кондиціонера за допомогою звичайного пульта дистанційного керування іноді незручно. Вже зараз ви можете керувати своїм пристроєм за допомогою телефона, підключивши систему кондиціонування через Wi-Fi. За допомогою цього ви можете відстежувати температуру в кімнаті, коли ви не вдома і вмикати його за 10 хвилин до вашого приходу.

Інтернет-магазин «Території Сервісу» пропонує широкий вибір кондиціонерів з установкою, які охолоджуватимуть будинок до потрібної вам температури. Сьогодні кліматичний ринок пропонує купити кондиціонер інверторний різних брендів. Наприклад: кондиціонери Gree, Midea, Cooper&Hunter, LG, Neoclima, Samsung, Samurai, Toshiba, Osaka, Panasonic, Leberg, Electrolux, TCL, Haier, Idea.

Зробіть підсумок, для чого має служити ваш кондиціонер і які функції повинен виконувати. У випадку, якщо вам важко визначитися, ми допоможемо підібрати і купити інверторний кондиціонер під ваші особисті потреби. Залишимо задоволеного навіть найвибагливішого покупця.

«Територія Сервісу» - це найкраще місце для того, щоб купити кондиціонер в Івано-Франківську. Тим більше, що ми пропонуємо безкоштовну доставку по місту, тому купуйте кондиціонер в квартиру, будинок чи комерцію вже сьогодні та отримайте безкоштовну доставку.