Сучасні системи опалення в Івано-Франківську

Система індивідуального опалення для приватного будинку, квартири та іншого виду приміщень

Шукаєте найкраще опалення для приватного будинку чи бажаєте встановити індивідуальне опалення в квартирі? Ми чекали саме на Вас! Адже у нас Ви знайдете все ДЛЯ опалення, все ПРО опалення та ще й отримаєте монтаж опалення під ключ - https://tr-s.if.ua/opalennya/montazh-opalennya/.

Класифікація систем опалення загальновідома і дуже проста: виокремлюють індивідуальне опалення та центральне. Не так давно споживачам дозволили відключатися від централізованого опалення та ГВП, частково або цілком, та навіть встановлювати індивідуальне опалення у багатоквартирних будинках. Тому давайте дізнаємося, чому індивідуальне опалення в Івано-Франківську, та й не тільки, набуло такого масштабного попиту?

Індивідуальне опалення – це сучасна система опалення, котра дасть Вам можливість автономно користуватись теплом та гарячою водою, самостійно контролювати температуру повітря та економити власні кошти. Встановивши таку систему опалення Ви вже гарантовано не захочете повертатись до централізованого.

Які варіанти опалення будинку існують?
Система опалення будинку чи квартири обирається, насамперед, від можливих та доступних джерел теплової енергії у Вашій місцевості. Тобто опалення будинку, квартири чи будь-якого іншого приміщення може відбуватися за допомогою газу, електрики чи твердого палива.

Одним з найефективніших та сучасних систем опалення вважається водяне опалення, до якого належить підлогове та радіаторне. Ним Ви можете забезпечити як опалення будинку, так і опалення виробничих приміщень чи навіть опалення магазину.

Існує закрита система опалення та відкрита. Чим вони відрізняються?
Відкрита система опалення – застаріла на сьогоднішній день система, яка працює за принципом природньої циркуляції теплоносія. Її повноцінна робота вимагає розширювального бака, який приймає надлишкову воду після розширення і повертає її в систему під час охолодження. Ця конструкція не є зручною, оскільки вода випаровується у розширювальному баку і її треба постійно поновлювати. Та й коли взимку Ви не плануєте включати опалення, через певні причини, воду з труб доведеться зливати. Інакше замерзання трубопроводу не уникнути.

Закрита система опалення – це система трубопроводів, яка працює від циркуляційного насоса з цілковитою ізоляцією від атмосфери. Тобто після монтажу трубопроводів повністю викачується повітря із води. Така система легко регулюється та піддається автоматизації. Простий приклад закритої системи опалення – підлогове та радіаторне, труби яких замуровані під стяжкою чи приховані у стінах.

За розміщенням трубопроводів закритої системи опалення розрізняють однотрубне та двотрубне розведення. Однотрубна система опалення – система, за якої вхідна та вихідна вода проходить через одну трубу для всіх радіаторів загалом. Така конструкція зазвичай встановлюється для невеликих площ, оскільки температура розведення води у трубах кардинально відрізняється. Відповідно у певних кімнатах буде значно холодніше.

Двотрубна система опалення – покращена система, за рахунок якої вода у трубах прогріватиметься більш рівномірно. Ця конструкція ідеально підходить для великих площ (двоповерхових будинків, котеджів, готелів, ресторанів…). Якщо брати до уваги перший варіант, то схема опалення двоповерхового будинку буде складнішою, але більш продуктивною.

Наші фахівці допоможуть Вам вибрати та розрахувати схему опалення приватного будинку, або ж, якщо Ви власники квартири, то порекомендують, яка схема опалення квартири буде кращою.