Теплові насоси LG в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 6 серед 6 товарів

Компанія LG відрекомендувала себе у світі якістю та високою екологічністю, пропонуючи винятково безпечні та ефективні теплові насоси.

Вибрати модель THERMA V від LG – це означає купити тепловий насос повітря-вода потужністю від 5 кВт до 15 кВт та встановити найоптимальніший тип теплового насосу для опалення будинку. Суть його роботи на 25% полягає у використанні електроенергії для повноцінної роботи компресора та на 75% у переході теплової енергії до води, що надходить безпосередньо із повітря.

Чому варто обрати теплові насоси саме від марки LG?

Теплові насоси LG повітря-вода – це низькотемпературна спліт-система, головною перевагою якої є робота саме при низьких температурах з досить високою енергоефективністю класу А++. Конструкція містить два блоки (внутрішній і зовнішній), основну роботу з яких виконує зовнішній, оскільки саме він відбирає тепло із повітря і генерує його до внутрішнього блоку, нагріваючи воду.
Ці ТН виконують такі функції:
- обігрівають приміщення;
- підігрівають підлогу;
- постачають гарячу воду;
- працюють на охолодження.

Ця модель теплових насосів повітря-вода розрахована як на побутові приміщення, так і на комерційні чи виробничі площею до 600м2.

THERMA V – найсучасніша модель у сфері теплової енергетики. У 2021 році на ринку з’явилося четверте покоління теплових насосів LG – R1, що характеризується більшою потужністю (16 кВт), розширеним робочим діапазоном компресора до 150 Гц.
Вони вже є у нашому інтернет-магазині та чекають саме на Вас.