Ванни в Івано-Франківську

Ванна є центральним елементом вашого санвузла і вона повинна виглядати красиво. Тому дуже важливо купити ванну, яка не зіпсує загальний декор ванної кімнати, відповідатиме вашому стилю і практичному розмещінню сантехніки. Для початку уточніть призначення ванни та виберіть ту, яка буде відповідати вашим вимогам. Ми виділили для вас основні фактори, які слід враховувати при купівлі ванни.

1. Форма ванни.

Після того, як ви вирішили купити ванну, першим кроком, на якому потрібно зосередитися, є форма. Виберіть форму та нахил, які відповідають потребам вашої сім’ї. Форма ванни багато в чому залежить від дизайну вашої ванної кімнати. Найпопулярнішим варіантом залишається класична прямокутна ванна. Не менш розкішно виглядає стояча, овальна та кругла. Але якщо ви віддаєте перевагу традиційному дизайну, зупиніться на тому, щоб купити ванну прямокутну.

2. Розмір ванни.

Ванна повинна відповідати пропорціям самої ванної кімнати. Виміряйте площу ванни і ширину дверного отвору, щоб ви могли впевнено занести ванну всередину. Далі визначте, наскільки великою повинна бути ваша ванна. Розмір має бути комфортним для вас і для інших співмешканців. Враховуйте також, якщо площа ванної кімнати невелика, то вам доведеться купити маленьку ванну.

3. Діапазон цін на ванну.

Остаточна вартість ванни залежить від площі і планування ванної кімнати, матеріалу виготовлення самої ванни та ваших уподобань. Купити ванну недорого можна у нашому інтернет-магазині з безкоштовною доставкою в межах Івано-Франківська. За детальнішою інформацією обов’язково зверніться до наших менеджерів, які допоможуть Вам обрати хороший варіант.

4. Практичні поради:

  • Якщо ви любите довший час лежати у ванні, переконайтеся, щоб вона повністю відповідала стандартам вашого тіла та зручному положенню спини.
  • Якщо ви збираєтеся купати маленьких дітей, рекомендуємо звернути увагу на глибину ванни.
  • А якщо нею збирається користуватися літня людина, пропонуємо звернути увагу на ванну з поручнями та неслизьким дном.
  • Якщо ви хочете купити чавунну ванну чи виготовлену з будь-якого іншого важкого матеріалу, переконайтеся, що ділянка, де вона стоятиме, витримає її вагу.
  • Для економії простору дуже зручним рішенням буде купити кутову ванну.

Компанія «Територія Сервісу» пропонує купити ванну в Івано-Франківську за доступною ціною та гарантією від виробника. Ви маєте хорошу можливість обрати різний формат ванни і купити ванну кутову, круглу, овальну чи прямокутну. Знайти ванну, купити і встановити – все це Ви можете комплексно зробити і замовити на нашому інтернет-магазині. Адже приймання ванни дасть вам хорошу можливість розслабитися і хоча б на деякий час забути за проблеми.