Душові кабіни в Івано-Франківську

У більшості випадків купити душові кабіни люди хочуть тоді, коли ванна кімната невеликих розмірів і розташувати всю сантехніку потрібно максимально практично та економічно вигідно. У споживанні води душова кабіна немає собі рівних. Щоденний прийом душу, на відміну від ванни, не переростатиме у величезні рахунки наприкінці кожного місяця.

Тоді питання постають наступним чином: «де купити душову кабіну дешево?» і «душова кабіна купити і замовити монтаж можливо?»

Інтернет-магазин «Території Сервісу» пропонує душові кабіни купити і встановити за вигідними цінами. У каталогах товару ви можете знайти і купити душову кабіну різної комплектації, розміру, форми, якості та бренду і кожен власник зможе підібрати оптимальний для себе варіант. Ми співпрацюємо з найбільш відомими та перевіреними виробниками: Armaform, Armatura, Cersanit, Koller Pool, Ravak, Weston.

Розрізняють звичайні душові кабіни і гідробокси. У нашому інтернет-магазині можна купити душову кабіну бокс (закритого типу) і найпростіші душкабіни (відкритого типу). Відмінність гідробоксу від звичайної душової кабіни полягає у наявності бокових стін та стелі. Це дає хорошу перспективу розміщувати гідробокс у будь-якій зоні ванної кімнати, за рахунок повної герметизації. Але потрібно враховувати той момент, що гідробокси більш габаритні і, наприклад, гідробокс розміру 90х90 буде забирати набагато більше місця, ніж звичайна душова кабіна того ж самого розміру.

Душові кабіни завжди повинні мати дно, його ще називають піддоном. Їх виробляють з різних матеріалів:
- чавун
- сталь
- кераміка
- мармур
- акрил

Всі перераховані матеріали мають свої особливості. Чавун, як відомо, відрізняється міцністю та довговічністю. Але такі піддони значно довше нагріватимуться. Сталевий піддон спричинятиме постійний шум від прямих ударів води. З практичної точки зору душову кабіну купити найкраще з мармуровим або акриловим піддоном. В обох випадках, обрана вами душова кабіна, прикрасить інтер’єр ванної кімнати.

Також існують душові кабіни без піддону. Щоб їх облаштувати достатньо лише купити двері в душову кабіну або купити скло в душову кабіну. Душові кабіни без піддона купити ми рекомендуємо у тому разі, якщо ви не прихильники боротися з цвіллю та пліснявою, яка утворюється після непрофесійної герметизації самого піддону. І, можливо, вам доведеться часто його міняти.

Багато покупців вважають, що купити душову кабіну недорого та ще й від якісного виробника майже нереально. РЕАЛЬНО, треба лише довірити цю справу нашим спеціалістам. Якщо ви хочете купити душову кабіну в Івано-Франківську зверніться до наших менеджерів за якісною консультацією. Ми допоможемо знайти вашу ідеальну душову кабіну, доставимо та змонтуємо. На виконані роботи надамо гарантію.