НАША КОМАНДА

НАША КОМАНДА

У команді «Території Сервісу» тільки справжні професіонали своєї справи. Вони володіють кращими показниками інженерної майстерності. Виконують роботу будь-якої складності. Якісно та у зазначений термін проведуть технічний огляд, сервісування чи монтаж. З нами Ви відчуєте, що Ваш будинок - це Ваша ж безпека та зручність.

team member

Здійснює керівництво діяльності малого промислового підприємства. Бере участь у розробці бізнес-планів маркетингового розвитку фірми. Формує стратегічне планування та процес росту компанії. Здійснює пoшyк нoвих мoжливocтeй для ycпішнoгo прогресу кoмпaнії нa pинкy. Спілкується з постачальниками, контролює фінансові витрати фірми.

Роман Магас
Комерційний директор
team member

Керує інженерною діяльністю підприємства. Напряму працює з клієнтами та постачальниками, організовує зустрічі, проводить домовленості. Робить розрахунки об’єктів, контролює поставки, закупівлю матеріалів та виконання робіт працівників. Здійcнює кoнтpoль y cфepі лoгіcтики.

Андрій Карватко
Технічний директор
team member

Створює проекти, займається їх розробкою, плануванням та схематизацією. Мова йде як про будівельні об'єкти, так і окремі системи (опалення, водопостачання і т.д.). Безпосередньо спілкується із замовниками і погоджує завдання для кінцевого варіанту проекту.

Іван Мосюк
Інженер-проектувальник
team member

Веде бухгалтерський облік та фінансову звітність замовлень. Готує та оформлює документи купівлі/продажу з клієнтами. Розраховує оклади та нараховує заробітну плату співробітникам. Ставить на баланс, списує або передає основні засоби, матеріальні цінності та інвентар.

Олександра Карватко
Бухгалтер
team member

Приймає дзвінки від клієнтів та консультує їх. Оформлює угоди і передає їх майстрам на виконання. Здійснює контроль за своєчасним виконанням технічної роботи майстрів та її ефективність. Приймає відвідувачів, сприяє оперативному розгляду прохань і пропозицій клієнтів.

Сергій Романюк
Cервісний адміністратор
team member

Бере участь у комерційному розвитку компанії. Пише статті рекламного характеру, створює сценарії. Пропонує креативні ідей для просування реклами, наповнює веб-сайт текстовим контентом. Займається веденням соціальних мереж.

Марія Гавдуник
Копірайтер
team member

Займається ремонтом котлів та технічним обслуговуванням. Вводить в експлуатацію котли, наголошує на різні нюанси користування, дбає про те, щоб Ваше обладнання працювало довго і надійно.

Володимир Голембйовський
Сервісний інженер
team member

Веде переговори з потенційними клієнтами щодо правильного підбору кондиціонерів. Вивчає потреби клієнтів і готує для них спеціальні пропозиції. Відповідає за купівлю та перевезення кліматичного обладнання. Займається плануванням встановлення кондиціонерів. Передає їх монтажним бригадам і контролює якість і своєчасність їх виконання.

Роман Жупник
Менеджер з продажу
team member

Виконує монтажні і ремонтні роботи сантехнічного обладнання у системі водопроводу, опалення, каналізації, відповідно до побажань клієнтів, враховуючи всі технічні та практичні способи користування. Усуває ймовірні несправності на об’єктах будь-якої складності. Має хорошу професійну підготовку та відповідний рівень кваліфікації.

Степан Даткун
Сантехнік
team member

Приймає вхідні дзвінки, консультує та надає необхідну інформацію щодо вимог клієнтів. Займається обробкою та формуванням звернень клієнтів у відповідній програмі. Передає в роботу відповідальним працівникам та контролює якість і швидкість їх виконання.

Віталій Гошовський
Сервісний адміністратор
team member

Керує телескопічною стрілою, підіймаючи в ній людей для виконання різноманітних робіт на висоті. Готує автовишку до роботи та дбає про безпечну експлуатацію, дотримуючись технічних норм. Виконує будь-які завдання максимально швидко, оперативно та надійно.

Дмитро Остапович
Водій автовишки
team member

Займається монтажем і ремонтом сантехніки. Усуває проблеми з водопостачання, каналізації та виявляє причини їх появи. Здійснює заміну труб, сифонів, змішувачів, бойлерів, водяних фільтрів. Забезпечує правильну роботу сантехнічного обладнання. Якісно та охайно виконує поставлені завдання.

Віталій Бойко
Сантехнік
team member

Виконує монтаж і ремонт сантехнічних та трубопровідних систем. Здійснює профілактику та обслуговування систем водопостачання і каналізації. Проводить демонтаж і монтаж сантехніки та інсталяції. Швидко усуває несправності та професійно виконує роботу будь-якої складності.

Ярослав Кравець
Сантехнік