Штора для ванн в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 24 серед 65 товарів

Якщо ваша тканинна шторка для ванни часто покривається пліснявою, саме час замінити її і купити шторку у ванну нового формату. Скляна шторка для ванни дозволяє поєднувати комфорт ванни з практичністю душу, захищаючи навколишнє середовище від бризок мила та води. Однак їхня корисність у цьому не обмежується: ваш санвузол завжди буде чистим та привабливим, навіть якщо у вас вдома є діти. Бризкання води більше не буде для вас щоденною проблемою, шторка захищатиме підлогу ванної кімнати від плісняви, цвілі та зайвих клопотів.

Перш ніж купити шторку для ванни, запитайте себе, «як вона має виглядати?». Ми пропонуємо вам купити штору в ванну різних розмірів, дизайнів, геометричних форм і сучасних відтінків.

Найперше, на що потрібно звернути увагу при виборі шторки – матеріал виготовлення та вагу. У нашому інтернет-магазині ви зможете купити шторку в ванну з стійкого та міцного скла чи пластику, які не псуються при контакті з водою і не призводять до появи нальоту.

На ринку представлено багато конфігурацій скляних шторів, кожна з яких відповідає конкретним потребам. Найпопулярнішими є кутова шторка для ванни, яка кріпиться від стіни і по довжині ванни. Таким чином виходить справжня душова кабіна, інтегровану у ванну. Також можна вибрати одну нерухому панель з рухомими елементами. За допомогою розсувних елементів ви будете мати можливість відтворити повністю закриту душову кабіну.

За детальнішою консультацією звертайтеся до наших менеджерів, які допоможуть вам обрати шторку для ванни навіть нестандартних розмірів.