Теплові насоси для опалення та охолодження в Івано-Франківську

Купити тепловий насос в Україні набагато легше, аніж Ви можете собі уявити.

Опалення будинку тепловим насосом почало цікавити українців приблизно 10 років тому. До того моменту мало хто знав, де купити тепловий насос, яка його вартість, що це таке та як загалом працюють теплові насоси для опалення будинку. Одним словом, запитань було більше, аніж відповідей. Але світ та потреби людства не стоять на місці, вони вимагають удосконалення та практичної реалізації. Тому у 21 ст. можна купити тепловий насос у Івано-Франківську та навіть у нашому інтернет-магазині.

Опалення тепловим насосом – це найвигідніша система, яка ще й стане Вам альтернативою будь-якої іншої системи газового обладнання. Принцип роботи полягає у використанні теплових джерел енергії з довколишніх природніх ресурсів. Але для того, аби встановити у себе вдома таке обладнання цього знати недостатньо. Тому ми підібрали для Вас 7 найосновніших причин, чому варто купити тепловий насос.

За принципом відбору теплової енергії встановлюють геотермальне опалення, водяне та повітряне. Геотермальні насоси поглинають тепло безпосередньо із грунту. Повітряні теплові насоси використовують за джерело енергії зовнішню атмосферу. Водяні теплові насоси генерують тепло з грунтових або надземних водойм. Варто зазначити, що теплові насоси слугують не лише для опалення будинку, а й, наприклад, для обігріву басейну, що є не менш комфортною додатковою функцією у сезон відпочинку.

На сьогоднішній день існує безліч світових брендів, які представляють теплові насоси на інженерному ринку. Але всі знають, що найкращий той продукт, який перевірений роками. Ми завжди йдемо у ногу з часом та пропонуємо своїм клієнтам лише ті високоякісні теплові насоси Івано-Франківськ, виробникам яких ми довіряємо. Наша компанія є офіційним представником таких брендів теплової енергії як: VaillantLG, Mycond, Panasonic, Bosch, AUX та Gree у Івано-Франківську. Тому у нас Ви можете купити теплові насоси купер хантер, теплові насоси Vaillant, тепловий насос lg, тепловий насос panasonic, замовити професійний монтаж «ПІД КЛЮЧ» та отримати гарантію від виробника.

Ціна теплового насосу для опалення будинку відносно висока і купити тепловий насос дешево навряд чи вийде. Тому, що це досить складна система, яка вимагає високопрофесійної технічної підготовки та чималого практичного досвіду роботи без найменшого права на помилку.

У нас Ви знайдете не лише альтернативне рішення для обігріву, а й зможете побачити конкретні результати нашої роботи на численних об’єктах та переконатися, що Ви потрапите у надійні руки.