Запчастини для бойлерів в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 22 серед 22 товари

Заміна запчастин до бойлера – не забаганка, а щорічна необхідність

Будь-яка побутова техніка на сьогоднішній день спрощує наше життя, але рано чи пізно вона виходить з ладу та втрачає свій термін експлуатації. Зазвичай люди бувають не готові до ремонту електроніки чи заміни якоїсь запчастини, яка в більшості коштує недешево. А все це – зайві та непланові витрати. У випадку бойлера таке теж може статися, але, щоб це не було для Вас несподіванкою, рекомендуємо регулярно проводити технічне обслуговування бойлера, чистку та заміну магнієвого аноду чи ТЕНа. Тоді бойлер тішитиме Вас хорошою та безперебійною роботою набагато довше.

Якщо ж Вам не вдалося оминути неприємностей і бойлер перестав повноцінно виконувати свою роботу – наша команда з радістю допоможе Вам усунути проблему. Інтернет-магазин «Території Сервісу» пропонує широкий асортимент як самих бойлерів, так і запчастин до них. У нас Ви зможете купити ТЕН до бойлера атлантік, так і купити ТЕН до бойлера round, або і до будь-якого іншого виробника бойлерів.

Як зрозуміти, що Вам негайно треба купити ТЕН до бойлера?


Вода почала дуже погано нагріватися або сам пристрій може щипати током? – це чіткий сигнал про те, що з Вашим бойлером щось не так і, ймовірно, потрібно купити ТЕН для бойлера!

Варто зауважити, що частіше ламаються бойлери з мокрим ТЕНом (відкритого типу), оскільки він 24\7 перебуває у прямому контакті з водою, на ньому дуже швидко утворюється накип. Тому, придбавши бойлер закритого типу (сухий ТЕН) Ви набагато рідше будете думати про те, щоб купити сухий ТЕН для бойлера.

Магнієвий анод для бойлера купити і замовити можна також у нашому магазині. В чому його значущість? Магнієвий анод захищає внутрішні стінки бака від корозії. Оскільки він швидко окислюється його рекомендують міняти один раз на рік.

Не менш важливим буде замінити і купити терморегулятор до бойлера після того, як він вийде з ладу. Його основна функція контролювати та підтримувати потрібну температуру води всередині ємності.

Отже, купити ТЕН на бойлер чи будь-яку іншу запчастину – це не проблема. Зверніться до наших менеджерів за консультацією та будьте певні, що з нами безпечно.