Кондиціонери, мультиспліт системи, VRF системи в Івано-Франківську

Готуйте сани влітку, а кондиціонер – взимку!

Кондиціонер – це справжнє сучасне диво. Ми використовуємо їх майже щодня, так само як смартфони та комп’ютери, але так мало знаємо про них. Здебільшого, якщо нам комфортно то і зайвих запитань ми не ставимо.

Коли мова йде про якнайшвидше охолодження кімнати, найперше, що ви повинні зробити – це звичайно ж купити кондиціонер. На основі власного досвіду ми підібрали для вас найкращі кондиціонери, що представлені на ринку, від брендів, яким ми довіряємо. Ринок кондиціонерів постійно розвивається і їх різноманітність може бути дійсно дивовижною. Якщо ви шукаєте кондиціонери в Івано-Франківську для свого приміщення, ми допоможемо вам краще вивчити це питання. Перш ніж встановити кондиціонер https://tr-s.if.ua/montazh-kondicioneriv/ і купити вам слід знати кілька важливих факторів:

Види кондиціонерів

Спосіб застосування кондиціонерів різний, тому їх розділяють на:
- побутові;
- промислові;
- напівпромислові.

Розміри кондиціонерів

Перше, що потрібно знати про розмір кондиціонера це те, що він підбирається безпосередньо на його потужність. Чим потужніший кондиціонер, тим він габаритніший. Тому, якщо ви вже обрали ідеальне місце на стіні, де плануєте поставити кондиціонер, є ймовірність, що через розмір вам не вдасться його розташувати у запланованому місці. Правильно підібраний і встановлений кондиціонер за розмірами і потужністю буде працювати максимально ефективно.

Потужність кондиціонера

Вибір правильної потужності кондиціонера дуже важливий. Більш потужний кондиціонер буде охолоджувати кімнату швидше, але споживатиме багато електроенергії, тоді як меншому кондиціонеру потрібно працювати надміру своїх сил, щоб охолодити кімнату, і споживати ще більше електроенергії. Тому, кондиціонери, потужність яких залежить і від розміру приміщення, підбираються індивідуально. Всесвітньо їх потужність вимірюється у термічній одиниці BTU (за Фаренгейтом), і для вас ми розробили коротенький довідник, який необхідно прочитати кожному споживачеві. Ця інформація допоможе вам не тільки створити комфортні умови перебування в себе вдома, але й знизить витрати на електроенергію.

Ціна кондиціонера

Декілька років назад кондиціонери вважалися продуктом розкоші. Але через різку зміну клімату та глобальне потепління збільшився як попит, так і сам продаж кондиціонерів. Тому вже сьогодні можна придбати кондиціонер з установкою за цілком доступною ціною.

Режими кондиціонера

Для більшості людей найважливішою функцією кондиціонера є охолодження. Однак насправді охолодження є лише однією з усіх можливих його можливостей та режимів.

  1. Антибактеріальна функція. Спеціальний фільтр усуває дрібні шкідливі речовини та мікроорганізми: пил, пилові кліщі, бактерії та шерсть домашніх тварин.
  2. Опалення кондиціонером. Ця додаткова функція допомагає швидко обігріти приміщення у холодну пору. Звичайно, воно не вважається основним видом опалення, проте цілком економічно себе виправдовує.
  3. Осушення повітря. Видаляє вологу, яка може затримуватися всередині будинку, що робить повітря в приміщенні більш тяжким і неприємним.
  4. Вентиляція. Допомагає циркулювати повітря у вашому домі і запобігає розмноженню шкідливих мікроорганізмів.

Також варто знати, що існують так звані інверторні кондиціонери. Інверторний кондиціонер – це пристрій, який працює з функцією заощадження енергії. Його робота спрямована на збалансовану енергоефективність, під час якої кондиціонер, дійшовши до певної температури, не вимикається повністю, а підтримує заданий для нього градус.

Якщо вас цікавлять кондиціонери в Івано-Франківську або ж комплексні системи вентиляції та кондиціонування повітря, спеціалісти з «Території Сервісу» зроблять повну оцінку вашого будинку і допоможуть знайти той кондиціонер, ціна якого буде цілком прийнятною для вашого способу життя. Знайти кондиціонер в Івано-Франківську простіше, аніж ви собі гадали. Ми з вами завжди на відстані одного дзвінка. Тому не відкладайте купівлю кондиціонера далеко на полицю, адже ціна кондиціонера змінюється дуже часто. Своїх клієнтів ми забезпечуємо щосезонним технічним обслуговуванням, яке допоможе завчасно уникнути несподіваних поломок.