Радіатори (конвектори) електричні

Знайдено: 1 - 18 серед 18 товарів

Популярність та ефективність електричного опалення

На сьогоднішній день споживання електроенергії обходиться дешевше, аніж опалювання газом. За останні 5-10 років електричне опалення досягло значного прогресу. Замість того, щоб вибирати звичайні обігрівачі, тепер ви можете вибрати батареї опалення електричні. Вони забезпечують ту саму якість і тип тепла, які ви очікуєте від газової системи опалення.

Електричні радіатори опалення – відмінне рішення для тих, хто не збирається викидати гроші на вітер. Це зручне та екологічно чисте рішення для опалення будь-якого приміщення, поєднуючи найновішу енергозберігаючу технологію з сучасним дизайном.

Радіатори опалення електричні пройшли довгий шлях від часів дешевих обігрівачів, і тепер мають широкий спектр переваг перед газовим опаленням. Електрорадіатори опалення набирають популярність і стають першим вибором для багатьох клієнтів, які шукають довговічне, енергоефективне рішення для обігріву. Вони працюють за допомогою нагрівання сухого алюмінієвого, масляного або керамічного сердечника.

Основна відмінність електричних радіаторів від звичайних електропанелей полягає в тому, що електричний радіатор опалення нагрівається за допомогою випромінювання, схожим на те, як обігріває відкритий вогонь, тоді як електричні панелі опалення виробляють тепло за допомогою конвекційних методів і розсіюють гаряче повітря по кімнаті.

Перед тим, як купити конвектор електричний з`ясуємо його переваги:

  • можливість керувати кожним обігрівачем окремо;
  • термостатичне регулювання температури;
  • миттєве нагрівання;
  • відсутність втрат тепла від водопроводів та котла;
  • без необхідності постійного обслуговування;
  • низька вартість монтажу.

Вам цікаво, де купити електричний конвектор? Інтернет-магазин «Території Сервісу» пропонує широкий вибір енергоефективних електробатарей опалення для доступного та вигідного обігріву вашого приміщення.

Наш асортимент електричних батарей опалення, ціни яких конкупентноспроможні, забезпечені якістю, надійністю і легкістю встановлення з реальними експлуатаційними витратами. Якщо ви не впевнені, який конвектор електричний купити, чи який саме тип радіатора підійде для вашої будівлі, наша команда із задоволенням надасть вам більше інформації та запропонує ефективний вид обігріву для ваших потреб.