Котли твердопаливні в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 24 серед 94 товари

Твердопаливний котел, як старий добрий спосіб обігріву

З кожним роком ціни на електрику та газ зростають, разом з ними дорожчає і опалювальне обладнання. Забезпечувати свій будинок теплом та при цьому ж економити буває трохи складно. На допомогу прийшли котли твердопаливні – це старий добрий спосіб обігріву, але вже за сучасним та оновленим форматом. «Де купити твердопаливний котел?» – запитання, яке ставлять покупці, обираючи такого виду обладнання під свої потреби. У нашому інтернет-магазині Ви маєте можливість купити твердопаливний котел недорого та замовити його встановлення.

Який котел на дрова краще купити? Тут треба розібратися, тому що не всім однакове підходить. Перед тим як купити котел твердопаливний для початку треба визначитися з видом палива та усіма його технічними характеристиками. Принцип розрахунку потужності котла стандартний: 1 кВт на 10 м2. Корпус твердопаливного котла зазвичай виготовляють з чавуну або сталі. Сталевий краще витримує перепади температури, але схильний до корозії. У такому випадку можна купити чавунний котел, у нього дуже висока тепловіддача, проте він нестійкий до перепадів температури. Велику роль також відіграє топка. Чим вона більша, тим рідше треба завантажувати котел паливом.

Зробити правильний вибір «Який твердопаливний котел купити?» для пересічного покупця складно. На це і спрямована наша робота: допомогти підібрати обладнання, запропонувати послугу професійного встановлення та відповісти на всі ймовірні запитання, щоб купити котел на дровах Вам було легше.

За способом згорання твердопаливні котли розрізняють довготривалого горіння, піролізні, пелетні та комбіновані. Чим вони відрізняються?

Купити твердопаливний котел довготривалого горіння – означає забезпечити свій будинок теплом на тривалий термін, оскільки частота завантаженості палива складає всього 1 або 2 рази на добу. Процес запалювання відбувається зверху вниз і це дозволяє використовувати достатню кількість палива з повільним горінням та високою тепловіддачею. Котел у такому режимі може працювати до 24 годин без втручання споживача. За тип палива він використовує дрова чи торф та інші види палива.

Як другий вид твердопаливного котла можна купити піролізний котел, або інша його назва «газогенераторний». Особливість його роботи полягає у наявності двох камер горіння. У першій з яких відбувається горіння деревини без наявності повітря. Там здійснюється виділення піролізного газу, який разом з димовим газом переходить до іншої камери. У другу камеру потрапляє вже достатній об’єм повітря, який необхідний для повноцінного горіння. Як вид палива може бути деревина, торф, вугілля, брикети.

Також є пелетні котли опалення. Вони вважаються найбільш екологічними. Основним джерелом палива, яким завантажується котел, слугують пелети. Це так звані гранули, що складаються зі стружкових відходів деревини. Конструкція горіння така сама як у традиційного твердопаливного котла. Відрізняється лише наявністю шнекової системи, яка призначена для подачі пелет у топку. Завантаження палива можна розрахувати раз на 1, 2 або і 3 тижні.

Отже, купити твердопаливний котел у Івано-Франківську доступно та цілком реально. Якщо вагаєтеся де саме купити дров’яний котел, зверніться до компанії «Територія Сервісу» за порадою чи консультацією і ми охоче розвіємо Ваші сумніви.

У нас широкий асортимент на твердопаливні котли. Ми знаємо, що для наших покупців важлива якість продукції, тому в нашому інтернет-магазині ви знайдете котел твердопаливний від перевірених і відомих виробників. Твердопаливні котли тривалого горіння доступні в нашому магазині в багатьох варіантах, тому ми знаємо, що кожен знайде потрібний дров’яний котел відповідно до своїх потреб. Інтернет-магазин «Територія Сервісу» - це місце, де ви зможете купити твердопаливні котли Івано-Франківськ на різні види палива. Подбайте про тепло і затишок у своїй оселі і придбайте найкращі твердопаливні котли тривалого горіння за найкращою ціною.