Пісуари

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

До недавнього часу пісуари встановлювали тільки у громадських закладах. У приватних будинках чи квартирах його зазвичай немає, але це не означає, що його там категорично не можна встановлювати. Вже зараз спостерігається різка зміна тенденції встановлення пісуарів і в домашніх ванних кімнатах. Пісуар вдома встановити так само легко, як біде або умивальник.

Чому варто купити пісюар?

Перш за все тому, що це дуже практичне та економічне рішення. Чоловіки добре знають, що користуватися цим пристроєм максимально зручно. Він є чудовим способом для економії води, тому що вона змивається з мінімальною кількістю. Пісуари займають відносно мало місця у ванній кімнаті. Для чоловіків використання пісуара набагато гігієнічніше, ніж використання туалету. Сучасні моделі пісуарів розроблені з урахуванням домашніх унітазів. Вони відрізняються сучасним стилем, цікавим дизайном, простотою встановлення, функціональністю та виготовлені з високоякісної, міцної кераміки.

Ми пропонуємо пісюар купити в інтернет-магазині «Територія Сервісу», як для ванних кімнат, так і для громадських туалетів. Найбільш популярним в нашому асортименті пісуар підвісний. Якщо ви бажаєте дізнатися більше про його можливості, технічні параметри – пишіть або телефонуйте нам! Ми з радістю дамо відповідь на всі ваші запитання та допоможемо підібрати пісуар.