Радіатори для систем опалення усіх типів і розмірів в Івано-Франківську

Невід'ємною частиною будь-якої системи індивідуального опалення і запорукою якісної подачі тепла у приміщенні вважаються правильно підібрані та змонтовані радіатори опалення. Батарея на опалення – це так звана металева ємність, наповнена водою, яка нагрівається від конкретного теплоносія.

Інтернет-магазин «Території Сервісу» пропонує купити батареї для опалення у широкому асортименті, виготовлені з надійних матеріалів для забезпечення ефективного та економічного опалення. Ціна радіаторів опалення вас приємно здивує, тому що на всі батареї опалення ціна дорівнює якості. І відповідно до ваших потреб ми підберемо радіатори опалення, які будуть підходити саме вам. Також рекомендуємо купити батареї опалення від провідних і перевірених брендів: Engel, Korado, Hi-Therm, Hofman, Stelrad, Santex, Kermi, Calor. З них українські виробники радіаторів опалення: Engel, Hofman, Santex; італійські радіатори опалення: Hi-Therm; чеські радіатори опалення: Korado; польські: Calor; німецькі: Kermi та голландські: Stelrad.

Вибір правильної батареї на опалення є вирішальним і ним не варто нехтувати. Від цього залежатиме подальша якість подачі тепла самого радіатора у вашому домі. Залежно від способу встановлення купити радіатори опалення можна з нижнім та боковим підключенням. За допомогою того чи іншого типу підключення можуть встановлюватися будь-які радіатори для опалення (сталеві, алюмінієві, біметалеві…). Бокове підключення радіатора найбільш поширене під час встановлення індивідуального опалення. Тим паче радіатор опалення з боковим підключенням має досить високий рівень ККД, він показує високу ефективність та доступність у ціні одночасно.

Радіатори опалення з нижнім підключенням показують набагато менший рівень ККД. Їх зазвичай встановлюють, щоб не псувати дизайн кімнати і приховати зайві труби. Та й ціна батареї для опалення з нижнім підключенням буде вищою.

За типом конструкції радіатори опалення купити можна:
- секційні (доступні за ціною, підходять для будь-якого інтер`єру, надійні та не піддаються корозії, швидко нагріваються…)
- панельні (діляться на типи за кількістю панелей: 10 тип, 11, 20, 21, 22, 30, 33; повністю замінили старі чавунні батареї, швидка тепловіддача…)
- трубчасті (найбільш дизайнерські, рівномірна тепловіддача, легкість конструкції, не накопичують пил всередині…).

Потужність радіаторів опалення залежить від кількості вікон, площі кімнат і рівня їхньої ізоляції. Якщо у вас маленька кімната, то невеликого радіатора буде достатньо, а для більшої кімнати відповідно підійде радіатор більшого розміру. Розміри радіаторів опалення також залежать від площі опалювального приміщення. До цих критеріїв треба підходити дуже відповідально, адже максимально правильний підбір допоможе забезпечити одночасно комфорт та економію.

Обираючи батареї опалення необхідно розрахувати правильну кількість секцій, потужність, місце встановлення, тип підключення та ще безліч тонкощів. Кожному хочеться, щоб батареї для опалення служили довго, мали естетичний вигляд та відповідали технічним вимогам. Тому, звернувшись до нас у вас є можливість отримати комплексну консультацію, проект індивідуального опалення, схеми підключення радіаторів опалення і розрахунок радіаторів опалення. Замовляйте сучасні батареї опалення у нашому інтернет-магазині вже сьогодні за найкращою ціною та індивідуальним обслуговуванням клієнтів.

Продаж батарей опалення здійснюємо по всій Україні та в Івано-Франківську зокрема. Якщо ви хочете купити батареї для опалення в Івано-Франківську, маєте можливість отримати безкоштовну доставку по місту, за межами - доставка Новою поштою.