Гігієнічний душ в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 16 серед 16 товарів

Багато квартир і будинків часто сплановані так, що розмір ванної кімнати не дозволяє встановити біде. В іншому випадку – біде не встановлюють, щоб не псувати загальний інтер’єр. Для обох ситуацій ідеальним рішенням став гігієнічний душ, який займає набагато менше місця у ванній і в той же час повністю функціонує як біде. Дає можливість людині виконувати ті самі процедури особистої гігієни. Він обладнаний шлангом, лійкою, системою регулювання та кріпленням.

Через практичність та популярність, споживачі віддають перевагу купити гігієнічний душ настінного типу. При установці змішувач вмонтовується у стіну, а зовні залишається лише шланг і лійка з тримачем. За допомогою гнучкості шланга, керувати лійкою можна без будь-яких труднощів. Конструкція пристрою проста і для того, щоб ним скористатися, потрібно тільки натиснути на кнопку, яка знаходиться на верхній частині лійки.

Встановлення гігієнічного душу має свої переваги:
- раціональне використання простору та часу;
- заощадження грошей. Монтаж гігієнічного душу буде менш затратним, ніж установка стаціонарного біде;
- при відсутності додаткової сантехніки, встановленої на підлозі, прибирання буде набагато легшим;
- пристрій можна використовувати для того, щоб мити дитячий горщик, смітник, унітаз або просто швидко набирати воду;
- догляд за маленькими дітьми буде набагато легшим завдяки гігієндушу;
- людям похилого віку також буде легко користуватися таким обладнанням.

Недоліків експлуатації гігієнічного душу насправді дуже мало: після використання на підлозі можуть залишитися краплі води. Це може виникнути у разі нецілковитого перекриття змішувача. Цей недолік легко усунути за допомогою підручних засобів.

Гігієнічний душ купити і замовити можна у нашому інтернет-магазині і бути впевненими у своєму виборі на всі 100%. Адже продукція перевірена роками.