Акрилові ванни в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 24 серед 186 товарів

Акрилова ванна є найпоширенішою і доступною ванною на сучасному ринку. Крім того, акрилові ванни мають хорошу теплозберігаючу властивість.

Плюси акрилових ванн:

1. Купити акрилову ванну можна різних стилів, розмірів, дизайнів, починаючи від сучасних стоячих ванн, закінчуючи традиційними.
2. Акриловий матеріал відносно легкий, що полегшує маневрування та перенесення ванн по сходах, а також полегшує процес встановлення.
3. Порівняно з іншими матеріалами виготовлення, акрилові ванни значно дешевші.
4. Акрилові ванни бувають різних форм:
5. кутові:

  • овальні
  • асиметричні
  • прямокутні
  • стоячі акрилові ванни можуть бути всіх вище перелічених форм.

6. Акрилові ванни також пропонуються в різноманітних кольорах, щоб ідеально доповнювати колірну гаму будь-якої ванної кімнати.
7. Акрилові ванни мають широкий вибір з точки зору брендів: Cersanit, Koller Pool, Ravak.

Мінуси акрилових ванн: через відносно м’яку природу акрилові ванни більш схильні до подряпин, тому для чищення таких ванн не слід використовувати абразивні засоби. Однак, якщо подряпини все ж таки з’явилися їх можна відполірувати або заповнити акрилом.

Інтернет-магазин «Територія Сервісу» допоможе вам вибрати і купити ванну акрилову відповідно до ваших побажань та бюджету. Підберемо ванну навіть для найвибагливішого покупця. Інтернет-магазин «Територія Сервісу» — надійне місце для онлайн-покупок. У межах міста пропонуємо безкоштовну доставку. Замовлення по області та країні здійснюються через Нову Пошту.