Котли газові в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 24 серед 153 товари

Сучасні газові котли для системи опалення Вашого будинку

Котли газові – найактуальніших два слова, пошук яких люди активно здійснюють перед або під час сезону опалення. Купити газовий котел у Івано-Франківську можна і ТРЕБА, оскільки він ще довгий період час буде користуватися найбільшим попитом для опалення будинків на ринку теплової техніки. Чому газові котли опалення мають такий широкий застосунок? Тому, що вони виділяються з-поміж інших видів котлів максимально високою тепло- та енерговіддачею під час користування.

Обираючи газовий котел для опалення Вам обов`язково прийдеться обирати: купити парапетний газовий котел чи купити газовий котел димохідний? Купити двоконтурний газовий котел чи все ж таки краще купити одноконтурний газовий котел? Віддати перевагу і купити навісний газовий котел чи підлоговий?

Парапетний газовий котел так само як і турбований газовий котел працює за системою закритого згоряння, шкідливі викиди з якої не виділяються в атмосферу. Якщо наявність димоходу у Вашому будинку непередбачена, то цей варіант буде ідеальним. Цей тип котла працює за рахунок наявності коаксіального димоходу, тобто дві труби знаходяться одна в одній. Перша з яких виводить продукти горіння назовні, а інша навпаки – забезпечує надходження кисню всередину системи.

Димохідний газовий котел – назва говорить сама за себе. Процес горіння відбувається за рахунок природньої тяги повітря, що знаходиться у приміщенні. Тобто він працює за системою відкритої камери згоряння.

Одноконтурний газовий котел не має функції нагріву води і працює лише на систему опалення. Двоконтурний більш функціональний у цьому плані, працює і на подачу ГВП, і на обігрів приміщення.

За типом установки котли газові існують підлогові та настінні (навісні). Відрізняються один від одного:

  • габаритами та вагою (підлоговий набагато важчий);
  • коефіцієнтом корисної дії (у настінного більший, сягає до 95%);
  • практичністю встановлення та монтажу (настінний легший у цьому плані);
  • матеріалом виготовлення теплообмінників (у настінного – сталь або мідь, у підлогового – чавун).

Якщо Ви хочете купити газовий котел у нашому інтернет-магазині ми з радістю Вам у цьому допоможемо. У нас можна:

  • знайти безліч хороших та доступних варіантів саме під Ваші потреби;
  • запросити консультацію, щодо індивідуального підбору та\або оформити інтернет-покупку і замовити доставку;
  • зробити вибір між багатьма популярними брендами (Vaillant, Italtherm, Protherm, Fondital, Hi-Therm…);
  • оцінити вартість та характеристики будь-якого газового котла;
  • насолодитися придбаним товаром та отримати 100%-ву гарантію на обслуговування!

Ми знаємо про Ваші бажання і тому впевнені, що судячи з усього вищесказаного Ви захочете купити економний газовий котел для свого житла.

Сучасні газові котли для опалення створені особисто під кожного споживача.

Тому на сьогоднішній день зроблено вже все для того, щоб Вам було максимально зручно та економно користуватися таким тепловим обладнанням та створено автоматику для газових котлів. Вона буде значно продовжувати експлуатацію котла, заощаджуючи його енерговитрати всього лише за допомогою правильно виставленої температури води та опалення. І все це відбуватиметься автоматично, навіть у вашій відсутності.

Команда «Території Сервісу» впевнено крокує у слід за Вашим комфортом, тому на нашому сайті Ви зможете знайти та купити автоматику до газового котла чи купити термостат для газових котлів будь-якої моделі. Він допоможе Вам навіть у випадку аварійного підвищення температури води у системі.

Газові котли вже багато років присутні в українських будинках і квартирах. Пам'ятайте, що вибрати правильний котел газовий - важливе рішення, яке впливає на комфорт і безпеку вашого будинку. Наші фахівці завжди готові проконсультувати вас та розказати більше про газові котли, щоб ви могли для себе купити котел газовий найкращої моделі. В інтернет-магазині «Територія Сервісу» зосереджений на якість та задоволення клієнтів, тому, окрім того, щоб купити газовий котел Івано-Франківськ, ми пропонуємо безкоштовну доставку по місту. Запрошуємо Вас ознайомитися з нашою пропозицією та переглянути котли газові Івано-Франківськ для індивідуального опалення. Наша пропозиція включає котел газовий двоконтурний і одноконтурний, парапетний котел, конденсаційні котли та багато інших, тому вибір великий. На вас чекають газові котли, які забезпечать тепловий комфорт на найвищому рівні.