Bear Condens (Ведмідь конденс) 48 KKS Protherm Котел газовий конденсаційний стаціонарний, номінальна теплова потужність опалення 51,5 кВт

Бренд: Protherm
Номер: 0010013667
130 500грн
$3 183
2.952
В наявності
Теплова потужність, кВт 40-60
Тип димоходу Примусова тяга
Вага, кг 102
Тип Конденсаційний
Кількість контурів Одноконтурний (опалення)
Габаритні розміри, мм 1225x570x700
Спосіб встановлення Підлоговий

Разом дешевше

Bear Condens (Ведмідь конденс) 48 KKS Protherm Котел газовий конденсаційний стаціонарний, номінальна теплова потужність опалення 51,5 кВт

130 500грн
$3 183
2.952
133 000грн
130 525грн
$3 184
2.953
Ви заощаджуєте 2475грн
Опис

Стаціонарні конденсаційні газові котли Protherm «Ведмідь конденс» створені для заміни стаціонарних неконденсаційних котлів попередніх поколінь. Не потребують заміни гідравлічних підключень та дозволять легко реконструювати систему димовідведення. Призначені для роботи з системами опалення та підігріву води в комплексі з водонагрівачами непрямого нагріву. Конденсаційні котли створені для максимально ефективного використання природного газу. Середня економія за опалювальний сезон складає 15-17% в порівнянні з сучасними не конденсаційними котлами та до 40% в порівнянні з більш застарілим обладнанням.

Конструкція теплообмінника розроблена на базі багаторічного досвіду використання аналогічних котлів. Великий об’єм води в меж трубному просторі теплообмінника та відпрацьовані гази, що рухаються в трубках змійовика гарантують надійну та довготривалу роботу навіть при недостатній якості води, запобігають відкладенню накипу та бруду на поверхні теплообмінника.

Представлені моделями 18,25,35,48 кВт – потужності близькі до модельного ряду не конденсаційних котлів, що спрощує узгодження нового котла з газовими службами при заміні. Широкий діапазон модуляції від 30% до 100% забезпечує стабільну та ефективну роботу котла при різних навантаженнях.

Котли Protherm «Ведмідь конденс» обладнані простим та інформативним дисплеєм з приємним підсвічуванням. Система автоматики з інтуїтивно зрозумілим управлінням дозволяє легко і зручно контролювати роботу котла і змінювати необхідні параметри. Доступна функція діагностики несправностей, налаштування параметрів та історія помилок.

Всі котли тестуються на заводі більш ніж за 300 параметрами. Безпека експлуатації гарантована наявністю функцій захисту від замерзання, перегріву, функцією контролю наявності полум'я та тяги в димоході.

Технічний опис:

  • Придатний для роботи з системами опаленная старого зразку (великий об'єм теплоносія в системі, великий діаметр труб системи опалення). Не потребують заміни циркуляційного насоса та встановлення гідравлічного розділювача)
  • Можливість використання існуючого димоходу з мінімальними змінами.
  • Теплообмінник з нержавіючої сталі стійкий до забруднення та утворення накипу. Не має тонких трубок які при засміченні можуть блокувати проток в системі опалення.
  • Інформаційний дисплей на панелі управління котлом, підсвічені символи на темному фоні. В сплячому режимі яскравість зменшується.
  • Можливість підключення eBus регуляторів Protherm..
  • Автодіагностика: налаштування параметрів, історія помилок, інформаційні коди стану.
  • Можуть працювати на нагрів гарячої води в комплексі з водонагрівачами непрямого нагріву.
  • Пальник з хромонікелевої сталі.
  • Захист від замерзання (падіння температури на датчику NTC нижче 5 °С)
  • Захист від перегріву (контроль температури датчиком NTC, запобіжним термостатом 107 °С)
Характеристики
Тип димоходу
Примусова тяга
Вага, кг
102
Теплова потужність, кВт
48
Тип
Конденсаційний
Кількість контурів
Одноконтурний (опалення)
Габаритні розміри, мм
1225x570x700
Спосіб встановлення
Підлоговий
Відгуки покупців
Котел працює чудово, а обслуговування було на високому рівні.
Встановлення відбулося в зазначений термін, якість роботи котла перевершила мої очікування.
В цілому, задоволений нашим вибором газового котла Protherm "Ведмідь конденс". Великі гроші, але того варте
Виправдав всі очікування за таку ціну. Рекомендую до придбання та встановлення
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід