Програматори - Економія газу та електрики до 20% в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 24 серед 50 товарів

Розумний кімнатний терморегулятор для котла

Індивідуальне опалення газовим чи електричним котлом цінується тим, що при правильному налаштуванні значно скорочує комунальні витрати. Але не всім відомо, що існує спеціальний програматор для котла, який розумно і раціонально використовує теплову енергію та економить її ще більше. Дехто стверджуватиме, що використання такого обладнання буде недоцільним, оскільки «Краще за мене ніхто не налаштує програми для підтримки комфортного рівня тепла». А от і ні! Ви можете купити терморегулятор для котла лише один раз, а економити декілька років поспіль.

Терморегулятор - це пристрій, що працює індивідуально під потреби споживача та підтримує задану кімнатну температуру впродовж визначеного терміну. Він стане чудовим доповненням до газового чи електричного котла та значно покращить його роботу. Купити терморегулятор до котла можна тижневий\добовий, провідний\безпровідний. Визначень багато, але функція у всіх одна і та сама: економія опалення.

Налаштовувати програматор можна на цілий тиждень або на кожен день зокрема. Більш практичним буде перший варіант. Якщо Ви точно знаєте свій час відсутності та перебування вдома, то з тижневим програматором Ваше життя стане максимально комфортним.

Купити безпровідний програматор для газового котла з можливістю переносити його в будь-яку кімнату коли завгодно набагато зручніше, аніж купити провідний програматор і тягнути за собою довжелезний кабель від котла. Для більшої зручності можна купити термостат до котла з Wi-Fi та керувати кімнатною температурою через телефон.

Пам’ятайте, щоб домогтися максимально ефективного результату економії налаштовувати таке обладнання повинен спеціаліст, адже у кожної дії є протидія і неправильно запрограмований терморегулятор власноруч може навпаки споживати набагато більше, ніж зазвичай.

Купити програматор до котла можна вже сьогодні і під час своєї відсутності вдома не перейматися, що опалення працює на повну, а фактично ніхто ним не користується. Наш інтернет-магазин пропонує купити термостат до газового котла та купити термостат до електричного котла будь-яких моделей. Або замовити на сайті з доставкою по всій Україні.