Теплові насоси VAILLANT в Івано-Франківську

Знайдено: 1 - 24 серед 25 товарів

Теплові насоси Vaillant - це надійне та екологічно-чисте майбутнє раз і назавжди.

Німецька компанія Vaillant – це світовий виробник теплової техніки, який успішно позиціонує себе і на українському ринку.
Тепловий насос Vaillant – це доступний варіант системи опалення, який Ви можете собі дозволити, при цьому досить непогано зекономивши на енерговитратах. За допомогою теплового насоса Vaillant Ви опалюватимете свій будинок, використовуючи невичерпні джерела енергії: грунт, воду, повітря. Найпопулярнішим все-таки залишається геотермальне опалення, яке черпає теплову енергію із землі. Тепловий насос грунт-вода працює за низькотемпературним режимом та має безліч корисних функцій:
- опалення (чудово працює із газовими котлами чи сонячними колекторами);
- ГВП
(додатково вбудований водонагрівач до 200л);
- малошумність
(до 42 дБ);
- охолодження
(активне та пасивне).

Тепловий насос повітря-вода – спліт-система, яка використовує низькотеплову енергію із атмосфери для опалення, ГВП та охолодження (навіть до 46 °С). Прийнятна температура повітря для відбору тепла становить до -20 °С. Якщо плануєте у себе на подвір’ї облаштувати зону для басейну, то купити тепловий насос Vaillant повітря-вода стане ідеальним варіантом для цього.

Купити тепловий насос для опалення будинку просто, економно, а головне – реально! Його можна встановлювати як на початкових етапах будівництва, так і комбінувати вже із наявною системою опалення.

*Для повноцінного комфорту команда Vaillant подбала про те, щоб у Вас була можливість тримати температуру клімату та загалом всю встановлену систему опалення під своїм контролем та ще й при цьому ж економити. Реалізувати це можна за допомогою погодозалежного сенсорного регулятора sensoCOMFORT VRC 720, регулятор для котлів Vaillant з шиною eBus , sensoCOMFORT VRC 720 f , які можна з легкістю налаштувати під свої потреби та на визначений часовий графік. Також існує спеціальний модуль розширення Vaillant VR 71, який комбінується з програмованим регулятором і дозволяє керувати всіма контурами обігріву одночасно. А за всім цим Ви спокійно можете спостерігати віддалено у власному смартфоні за допомогою мобільного додатка Vaillant.